Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 7600 MAX 6.4TB NVMe SSD
1 027,96 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1448814
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series 7600 MAX | 6400 GB | E3.S | PCI Express 5.0 | NVMe Yes | 2.0 | Component for Server/workstation | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTFDLBQ6T4THS-1BP1DFCYYR |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 2.0 |
| Quick start guide | Yes |
| SSD series | 7600 MAX |
| Kirjutamise latentsus | 15 µs |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Kokkuvõte | Micron 7600 MAX. SSD capacity: 6.4 TB, SSD form factor: E3.S, Component for: Server/workstation |
| Keskmine energiatarve (loetud) | 14 W |
| Keskmine energiatarve (kirjutamine) | 14 W |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.12 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000105 |
| Parandamatu bitivea määr (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Kategooria kood | SSP |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Lugemise latentsus | 75 µs |
| SSD vormitegur | E3.S |
| SSD mahutavus | 6.4 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | MTFDLBQ6T4THS-1BP1DFCYYR |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 2100 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 675 IOPS |
Seotud tooted
-

Axagon M.2 SSD jahuti 2280 3mm
● Laos (20)2,66 € -

Mini PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (316)456,10 € -

Gembird M.2 SSD adapter PCIe
● Laos (20)4,30 € -
Väljamüüdud 
Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD12
● Laost otsas8,47 € -
-13% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 10mm
● Laos (7)3,15 €Algne hind oli: 3,15 €.2,73 €Current price is: 2,73 €. -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti
● Laos (17)7,87 €Algne hind oli: 7,87 €.6,95 €Current price is: 6,95 €.