Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 7600 MAX 6.4TB NVMe SSD
1 027,96 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1448822
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series 7600 MAX | 6400 GB | E1.S | PCI Express 5.0 | NVMe Yes | 2.0 | Component for Server/workstation | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTFDLCE6T4THS-1BP1DFCYYR |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 2.0 |
| Quick start guide | Yes |
| SSD series | 7600 MAX |
| Kirjutamise latentsus | 15 µs |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Kokkuvõte | Micron 7600 MAX. SSD capacity: 6.4 TB, SSD form factor: E1.S, Component for: Server/workstation |
| Keskmine energiatarve (loetud) | 14 W |
| Keskmine energiatarve (kirjutamine) | 14 W |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.12 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000105 |
| Parandamatu bitivea määr (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Kategooria kood | SSP |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Lugemise latentsus | 75 µs |
| SSD vormitegur | E1.S |
| SSD mahutavus | 6.4 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | MTFDLCE6T4THS-1BP1DFCYYR |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 2100 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 675 IOPS |
Seotud tooted
-

Mini PC GMKtec G3S Intel N95 8GB RAM + 256GB SSD WIN 11 PRO
● Laos (102)257,72 € -
-13% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 10mm
● Laos (7)3,15 €Algne hind oli: 3,15 €.2,73 €Current price is: 2,73 €. -
-12% 
Axagon SSD adapter 2.5″
● Laos (3)6,66 €Algne hind oli: 6,66 €.5,89 €Current price is: 5,89 €. -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 36mm
● Laos (29)9,32 €Algne hind oli: 9,32 €.8,24 €Current price is: 8,24 €. -

BlitzWolf BW-SSD4 magnetiline SSD 256GB
● Laos (5)63,41 € -
-21% 
Axagon M.2 NVMe adapter PCEM2-S
● Laos (30)9,07 €Algne hind oli: 9,07 €.7,14 €Current price is: 7,14 €.