Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 7600 MAX 3.2TB NVMe SSD
589,47 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1448820
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series 7600 MAX | 3200 GB | E1.S | PCI Express 5.0 | NVMe Yes | 2.0 | Component for Server/workstation | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTFDLCE3T2THS-1BP1DFCYYR |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 2.0 |
| Quick start guide | Yes |
| SSD series | 7600 MAX |
| Kirjutamise latentsus | 15 µs |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Kokkuvõte | Micron 7600 MAX. SSD capacity: 3.2 TB, SSD form factor: E1.S, Component for: Server/workstation |
| Keskmine energiatarve (loetud) | 14 W |
| Keskmine energiatarve (kirjutamine) | 14 W |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.12 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000105 |
| Parandamatu bitivea määr (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Kategooria kood | SSP |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Lugemise latentsus | 75 µs |
| SSD vormitegur | E1.S |
| SSD mahutavus | 3.2 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | MTFDLCE3T2THS-1BP1DFCYYR |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 2100 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 560 IOPS |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD12
● Laost otsas8,47 € -
Väljamüüdud 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ → 3.5″
● Laost otsas2,42 € -

BlitzWolf BW-SSD4 magnetiline SSD 256GB
● Laos (5)63,41 € -

Mini PC GMKtec G3 PLUS Intel N150 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (2)287,80 € -
-7% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ hall
● Laos (8)2,18 €Algne hind oli: 2,18 €.2,03 €Current price is: 2,03 €. -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280
● Laos (16)8,95 €Algne hind oli: 8,95 €.7,92 €Current price is: 7,92 €.