Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Micron 7500 Pro 960GB NVMe U.3 SSD
688,49 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (20)
Tootekood: 1433500
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series 7500 PRO | 960 GB | U.3 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | 2.0b | Component for Server/workstation | Write speed 1400 MB/s | Read speed 6800 MB/s | Weight 200 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTFDKCC960TGP-1BK1DABYYR |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 2.0b |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| SSD series | 7500 PRO |
| Kirjutamise kiirus | 1400 MB/s |
| Kirjutamise latentsus | 15 µs |
| Laius | 70.1 mm |
| Kaal | 200 g |
| Kokkuvõte | Micron 7500 PRO. SSD capacity: 960 GB, SSD form factor: U.3, Read speed: 6800 MB/s, Write speed: 1400 MB/s, Component for: Server/workstation |
| Ühikud saatekasti kohta | 20 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.169 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003559 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.135 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| Kategooria kood | SSP |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Lugemise latentsus | 70 µs |
| Lugemiskiirus | 6800 MB/s |
| Sügavus | 100.5 mm |
| PCI Expressi liidese andmerajad | x4 |
| SSD vormitegur | U.3 |
| SSD mahutavus | 960 GB |
| Kõrgus | 15 mm |
| Hot-Plug tugi | Yes |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 800 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Turvaalgoritmid | TCG Enterprise |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 85 IOPS |
Seotud tooted
-

Gembird M.2 SSD adapter PCIe
● Laos (20)4,30 € -

Axagon SSD kinnitus 2×2.5″ 3.5″
● Laos (5)2,42 € -
Väljamüüdud 
Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD12
● Laost otsas8,47 € -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280
● Laos (16)8,95 €Algne hind oli: 8,95 €.7,92 €Current price is: 7,92 €. -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti
● Laos (17)7,87 €Algne hind oli: 7,87 €.6,95 €Current price is: 6,95 €. -

Mini PC GMKtec M2 Pro S Intel i7-1185G7 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (113)495,93 €