Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 7500 PRO 7.68TB NVMe U.3 SSD
913,80 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1433513
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series 7500 PRO | 7680 GB | U.3 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | 2.0b | Component for Server/workstation | Write speed 5900 MB/s | Read speed 7000 MB/s | Weight 200 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTFDKCC7T6TGP-1BK1DABYYR |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 2.0b |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| SSD series | 7500 PRO |
| Kirjutamise kiirus | 5900 MB/s |
| Kirjutamise latentsus | 15 µs |
| Laius | 70.1 mm |
| Kaal | 200 g |
| Kokkuvõte | Micron 7500 PRO. SSD capacity: 7.68 TB, SSD form factor: U.3, Read speed: 7000 MB/s, Write speed: 5900 MB/s, Component for: Server/workstation |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000105 |
| Kategooria kood | SSP |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Lugemise latentsus | 70 µs |
| Lugemiskiirus | 7000 MB/s |
| Sügavus | 100.5 mm |
| PCI Expressi liidese andmerajad | x4 |
| SSD vormitegur | U.3 |
| SSD mahutavus | 7.68 TB |
| Kõrgus | 15 mm |
| Hot-Plug tugi | Yes |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 1100 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Turvaalgoritmid | TCG Enterprise |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 215 IOPS |
Seotud tooted
-
-12% 
Axagon SSD adapter 2.5″
● Laos (3)6,66 €Algne hind oli: 6,66 €.5,89 €Current price is: 5,89 €. -
Väljamüüdud 
Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD12
● Laost otsas8,47 € -
Väljamüüdud 
Gembird M.2 SSD korpus USB3
● Laost otsas7,77 € -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti
● Laos (17)7,87 €Algne hind oli: 7,87 €.6,95 €Current price is: 6,95 €. -

Mini PC GMKtec M2 Pro S Intel i7-1185G7 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (113)495,93 € -

Gembird USB SATA adapter 2.5″ HDD SSD
● Laos (6)6,03 €