Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Micron 7500 MAX 800GB NVMe U.3 SSD
790,90 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (1)
Tootekood: 1433502
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series 7500 MAX | 800 GB | U.3 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | 2.0b | Component for Server/workstation | Write speed 1400 MB/s | Read speed 6800 MB/s | Weight 200 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTFDKCC800TGQ-1BK1DABYYR |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 2.0b |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| SSD series | 7500 MAX |
| Kirjutamise kiirus | 1400 MB/s |
| Kirjutamise latentsus | 15 µs |
| Laius | 70.1 mm |
| Kaal | 200 g |
| Kokkuvõte | Micron 7500 MAX. SSD capacity: 800 GB, SSD form factor: U.3, Read speed: 6800 MB/s, Write speed: 1400 MB/s, Component for: Server/workstation |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.15 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0002126 |
| Üksuse kasti laius | 0.105 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.135 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| Kategooria kood | SSP |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Lugemise latentsus | 70 µs |
| Lugemiskiirus | 6800 MB/s |
| Sügavus | 100.5 mm |
| PCI Expressi liidese andmerajad | x4 |
| SSD vormitegur | U.3 |
| SSD mahutavus | 800 GB |
| Kõrgus | 15 mm |
| Hot-Plug tugi | Yes |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 800 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Turvaalgoritmid | TCG Enterprise |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 145 IOPS |
Seotud tooted
-
-11% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ 5.25″
● Laos (7)3,02 €Algne hind oli: 3,02 €.2,68 €Current price is: 2,68 €. -

BlitzWolf BW-SSD4 magnetiline SSD 256GB
● Laos (5)63,41 € -

Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD09
● Laos (4)8,47 € -
-8% 
Axagon PCIe M.2/NVMe adapter koos jahutusega PCEM2-XS
● Laos (16)9,68 €Algne hind oli: 9,68 €.8,92 €Current price is: 8,92 €. -
-12% 
Axagon SSD adapter NVMe / SATA M.2
● Laos (13)7,50 €Algne hind oli: 7,50 €.6,63 €Current price is: 6,63 €. -

Gembird USB SATA adapter 2.5″ HDD SSD
● Laos (6)6,00 €