Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 7500 MAX 1.6TB NVMe U.3 SSD
566,54 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1433514
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series 7500 MAX | 3200 GB | U.3 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | 2.0b | Component for Server/workstation | Write speed 5300 MB/s | Read speed 6800 MB/s | Weight 200 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTFDKCC3T2TGQ-1BK1DABYYR |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 2.0b |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| SSD series | 7500 MAX |
| Kirjutamise kiirus | 5300 MB/s |
| Kirjutamise latentsus | 15 µs |
| Laius | 70.1 mm |
| Kaal | 200 g |
| Kokkuvõte | Micron 7500 MAX. SSD capacity: 3.2 TB, SSD form factor: U.3, Read speed: 6800 MB/s, Write speed: 5300 MB/s, Component for: Server/workstation |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000195 |
| Kategooria kood | SSP |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Lugemise latentsus | 70 µs |
| Lugemiskiirus | 6800 MB/s |
| Sügavus | 100.5 mm |
| PCI Expressi liidese andmerajad | x4 |
| SSD vormitegur | U.3 |
| SSD mahutavus | 3.2 TB |
| Kõrgus | 15 mm |
| Hot-Plug tugi | Yes |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 1100 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Turvaalgoritmid | TCG Enterprise |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 390 IOPS |
Seotud tooted
-

Axagon M.2 NVMe adapter
● Laos (13)5,69 € -
Väljamüüdud 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ → 3.5″
● Laost otsas2,42 € -

Axagon SSD kinnitus 2×2.5″ 3.5″
● Laos (5)2,42 € -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti
● Laos (17)7,87 €Algne hind oli: 7,87 €.6,95 €Current price is: 6,95 €. -
-11% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ 5.25″
● Laos (7)3,02 €Algne hind oli: 3,02 €.2,68 €Current price is: 2,68 €. -
-12% 
Axagon SSD adapter 2.5″
● Laos (3)6,66 €Algne hind oli: 6,66 €.5,89 €Current price is: 5,89 €.