Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 7450 MAX 6.4TB NVMe U.3 SSD
855,18 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1369917
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series 7450 MAX | 6400 GB | U.3 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | 1.4 | Component for Server/workstation | Write speed 5600 MB/s | Read speed 6800 MB/s | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTFDKCC6T4TFS-1BC1ZABYY |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 1.4 |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| SSD series | 7450 MAX |
| Kirjutamise kiirus | 5600 MB/s |
| Kirjutamise latentsus | 15 µs |
| Kokkuvõte | Micron 7450 MAX. SSD capacity: 6.4 TB, SSD form factor: U.3, Read speed: 6800 MB/s, Write speed: 5600 MB/s, Component for: Server/workstation |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.087 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000195 |
| Kategooria kood | SSP |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Lugemise latentsus | 80 µs |
| Lugemiskiirus | 6800 MB/s |
| PCI Expressi liidese andmerajad | x4 |
| SSD vormitegur | U.3 |
| SSD mahutavus | 6.4 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 1000000 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 400000 IOPS |
| Energiatarve (kirjutamine) | 16.6 W |
| Energiatarve (loetud) | 12.1 W |
Seotud tooted
-

Mini PC GMKtec G3 PLUS Intel N150 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (2)287,80 € -
Väljamüüdud 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 6mm
● Laost otsas2,90 €Algne hind oli: 2,90 €.2,57 €Current price is: 2,57 €. -

Gembird USB SATA adapter 2.5″ HDD SSD
● Laos (6)6,00 € -

Mini PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (316)456,10 € -
Väljamüüdud 
Gembird M.2 SSD korpus USB3
● Laost otsas7,77 € -
-12% 
Axagon SSD adapter 2.5″
● Laos (3)6,66 €Algne hind oli: 6,66 €.5,89 €Current price is: 5,89 €.