Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 64GB DDR5 RDIMM serverimälu
950,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1385261
Kategooriad: IT tarvikud, Operatiivmälu
DDR5 | 64 GB | Registered (buffered) | 4800 MHz | CL 40 | 1.1 V | 288-pin DIMM
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTC40F2046S1RC48BA1R |
| Kokkuvõte | Micron MTC40F2046S1RC48BA1R. Component for: PC/Server, Internal memory: 64 GB, Internal memory type: DDR5, Memory clock speed: 4800 MHz, Memory form factor: 288-pin DIMM, CAS latency: 40 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.03 |
| Ühik arvutatud maht | 4.812E-05 |
| Üksuse kasti laius | 0.055 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.175 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.005 |
| Puhvermälu tüüp | Registered (buffered) |
| CAS-i latentsus | 40 |
| Kategooria kood | MES |
| Komponenti jaoks | PC/Server |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Mälu kella kiirus | 4800 MHz |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
MINI PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 32GB RAM + 1TB Musta
● Laost otsas614,63 € -

Baseus T-Space hub USB-C kuni USB-C kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (1)15,85 € -
Väljamüüdud 
Orico USB 3.0 hub W5P-U3-100-BK-EP-IP
● Laost otsas6,10 € -
Väljamüüdud 
Orico Hub USB-C kuni 7xUSB-A 3.0 – hall
● Laost otsas9,76 € -
Väljamüüdud 
Docking Station Blitzwolf BW-TH5 10in1 USB-C (hõbe)
● Laost otsas17,89 € -

Orico Hub 7xUSB 3.0 (must)
● Laos (209)13,82 €