Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 64GB DDR5 RDIMM ECC serverimälu
1 046,49 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1425227
Kategooriad: IT tarvikud, Operatiivmälu
DDR5 | 64 GB | Registered (buffered) | 5600 MHz | CL 46 | 1.1 V | 288-pin DIMM | ECC Yes
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTC40F2046S1RC56BR |
| ECC | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.033 |
| Ühik arvutatud maht | 4.812E-05 |
| Üksuse kasti laius | 0.055 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.175 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.005 |
| Puhvermälu tüüp | Registered (buffered) |
| CAS-i latentsus | 46 |
| Kategooria kood | MES |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Yes |
| Komponenti jaoks | Server |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 64 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Dokkimisjaam VITURE Pro mobiilne Pro-MbDk-Blk
● Laos (33)139,02 € -

Hub 4in1 Baseus Metal Gleam Series, USB-C kuni 4x USB 3.0
● Laos (134)19,11 € -
Väljamüüdud 
Orico USB 3.0 hub W5P-U3-030-BK-EP-IP
● Laost otsas6,10 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 3.0 – musta värvi
● Laos (26)6,10 € -

Orico Hub USB 4x USB 3.0, 5 Gbps, 0.15m (Must)
● Laos (106)6,10 € -
Väljamüüdud 
Kaabel EcoFlow Power Kits akude ühendamiseks EcoFlow Power Kits HUB-iga, 2,5 m
● Laost otsas118,70 €