Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 5400 Pro 960GB SATA SSD 2.5″
463,11 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1377479
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series 5400 Pro | 960 GB | 2.5″ | Serial ATA III | Component for Laptop | Weight 70 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTFDDAK960TGA-1BC1ZABYYR |
| Interface | Serial ATA III |
| SSD series | 5400 Pro |
| Laius | 69.8 mm |
| Kaal | 70 g |
| Kokkuvõte | Micron 5400 PRO. SSD capacity: 960 GB, SSD form factor: 2.5", Data transfer rate: 6 Gbit/s, Component for: Laptop |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.07 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000195 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.13 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| Parandamatu bitivea määr (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Sihttöökoormus | Read Intensive (RI) |
| Kategooria kood | SFM |
| Komponenti jaoks | Laptop |
| Sügavus | 100.5 mm |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| SSD vormitegur | 2.5" |
| SSD mahutavus | 960 GB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717070 |
| Kõrgus | 7 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | MTFDDAK960TGA-1BC1ZABYY |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 95000 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 33000 IOPS |
Seotud tooted
-
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti
● Laos (17)7,87 €Algne hind oli: 7,87 €.6,95 €Current price is: 6,95 €. -

Mini PC GMKtec G3S Intel N95 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 PRO
● Laos (7)337,40 € -
-13% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 10mm
● Laos (7)3,15 €Algne hind oli: 3,15 €.2,73 €Current price is: 2,73 €. -
-8% 
Axagon PCIe M.2/NVMe adapter koos jahutusega PCEM2-XS
● Laos (16)9,68 €Algne hind oli: 9,68 €.8,92 €Current price is: 8,92 €. -

Mini PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (316)456,10 € -
-11% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ 5.25″
● Laos (7)3,02 €Algne hind oli: 3,02 €.2,68 €Current price is: 2,68 €.