Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 5400 Pro 960GB M.2 SATA SSD
640,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1430842
Kategooriad: IT, SSD kettad
Platform PlayStation 5 Pro | Colour Black/White | Storage media SSD | Internal storage capacity 2000 GB | Ethernet LAN Yes | Wi-Fi Yes | Bluetooth Yes | 1xHDMI ports quantity | Weight 3.1 kg | 1xNumber of gamepads included
| Brand | SONY |
|---|---|
| MPN | 711719595908 |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Yes |
| Vahelduvvoolu (toide) sisse | Yes |
| Laius | 89 mm |
| Wi-Fi standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Kaal | 3.1 kg |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmis | Yes |
| Kaasas videomäng | No |
| Kasutusjuhend | Yes |
| Ühik Arvutatud kaal | 5.58 |
| Ühik arvutatud maht | 0.03424 |
| Üksuse kasti laius | 0.18 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.467 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.356 |
| Bluetooth versioon | 5.1 |
| Sisseehitatud optiline draiv | No |
| Kaablid kaasas | AC, HDMI, USB |
| Kategooria kood | GAM |
| Andmekandja | SSD |
| Toote värv | Black, White |
| Sügavus | 388 mm |
| Päritoluriik | China |
| Kaasas mängukontrollerid | Gamepad |
| Graafikaprotsessor | AMD Radeon |
| HD tüüp | 8K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kõrgus | 216 mm |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Vanemlik kontroll | Yes |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.11be |
| Kaasasolevate mängupultide arv | 1 |
| Pakendi kõrgus | 355.5 mm |
| Pakendi sügavus | 467 mm |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Protsessori tootja | AMD |
| Toiteallikas | AC |
| Pakendi laius | 178 mm |
| Paki kaal | 4.95 kg |
| Sisemälu tüüp | GDDR6 |
| Sisemine mälumaht | 2 TB |
| Platvorm | PlayStation 5 Pro |
| Kiirte jälgimise kiirendus | Yes |
Seotud tooted
-
-21% 
Axagon M.2 NVMe adapter PCEM2-S
● Laos (30)9,07 €Algne hind oli: 9,07 €.7,14 €Current price is: 7,14 €. -
-8% 
Axagon PCIe M.2/NVMe adapter koos jahutusega PCEM2-XS
● Laos (16)9,68 €Algne hind oli: 9,68 €.8,92 €Current price is: 8,92 €. -

Axagon M.2 SSD jahuti 2280 3mm
● Laos (20)2,66 € -

BlitzWolf BW-SSD4 magnetiline SSD 256GB
● Laos (5)63,41 € -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti
● Laos (17)7,87 €Algne hind oli: 7,87 €.6,95 €Current price is: 6,95 €. -
Väljamüüdud 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 6mm
● Laost otsas2,90 €Algne hind oli: 2,90 €.2,57 €Current price is: 2,57 €.