Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Micron 5400 Max 480GB SATA SSD
636,02 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (30)
Tootekood: 1451998
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series 5400 Max | 480 GB | 2.5″ | Serial ATA III | Component for Laptop | Weight 70 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYYT |
| Interface | Serial ATA III |
| SSD series | 5400 Max |
| Laius | 69.8 mm |
| Kaal | 70 g |
| Kokkuvõte | Micron 5400 MAX. SSD capacity: 480 GB, SSD form factor: 2.5", Data transfer rate: 6 Gbit/s, Component for: Laptop |
| Ühikud saatekasti kohta | 50 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.073 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003366 |
| Üksuse kasti laius | 0.01 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.1 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.07 |
| Parandamatu bitivea määr (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Sihttöökoormus | Mixed Use (MU) |
| Kategooria kood | SFM |
| Komponenti jaoks | Laptop |
| Sügavus | 100.5 mm |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| SSD vormitegur | 2.5" |
| SSD mahutavus | 480 GB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717070 |
| Kõrgus | 7 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYYT |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 95000 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 58000 IOPS |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ → 3.5″
● Laost otsas2,42 € -

Gembird M.2 SSD adapter PCIe
● Laos (20)4,30 € -
-11% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ 5.25″
● Laos (7)3,02 €Algne hind oli: 3,02 €.2,68 €Current price is: 2,68 €. -

Mini PC GMKtec G3 PLUS Intel N150 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (2)287,80 € -

BlitzWolf BW-SSD4 magnetiline SSD 256GB
● Laos (5)63,41 € -

Mini PC GMKtec G3S Intel N95 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 PRO
● Laos (7)337,40 €