Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 48GB DDR5 RDIMM serverimälu
763,85 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1450082
Kategooriad: IT tarvikud, Operatiivmälu
DDR5 | 48 GB | Registered (buffered) | 5600 MHz | CL 46 | 1.1 V | RDIMM
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTC20F104XS1RC56BB1T |
| Kokkuvõte | Micron MTC20F104XS1RC56BB1R. Internal memory: 48 GB, Internal memory type: DDR5, Memory clock speed: 5600 MHz, Memory form factor: 288-pin DIMM, CAS latency: 46 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.02 |
| Ühik arvutatud maht | 2.36E-05 |
| Üksuse kasti laius | 0.035 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.135 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.005 |
| Puhvermälu tüüp | Registered (buffered) |
| CAS-i latentsus | 46 |
| Kategooria kood | MES |
| Kirjeldus | Micron SERVER MEMORY 48GB DDR5-5600/MTC20F104XS1RC56BB1T |
| Mälu pinge | 1.1 |
| Mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 48 GB |
| Mälu vormitegur | RDIMM |
Seotud tooted
-

Baseus T-Space hub USB-C kuni lightning kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (29)13,82 € -
Väljamüüdud 
MINI PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 32GB RAM + 1TB Musta
● Laost otsas614,63 € -

Baseus T-Space hub USB-C kuni USB-C kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (1)15,85 € -

Shellly Switch Frame Triple (Valge)
● Laos (36)9,35 € -

Orico USB Hub TWU3-7A-BK-EP-IP
● Laos (69)8,13 € -

Petoneer PF007 Nutri Vision nutri toidu jaotur kaameraga
● Laos (45)79,27 €