Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 32GB DDR5 RDIMM serverimälu
602,52 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1385262
Kategooriad: IT tarvikud, Operatiivmälu
DDR5 | 32 GB | Registered (buffered) | 4800 MHz | CL 40 | 1.1 V | 288-pin DIMM
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTC20F2085S1RC48BA1R |
| Garantiiaeg | 3 year(s) |
| Taustavalgus | No |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.03 |
| Ühik arvutatud maht | 4.812E-05 |
| Üksuse kasti laius | 0.055 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.175 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.005 |
| Puhvermälu tüüp | Registered (buffered) |
| CAS-i latentsus | 40 |
| Kategooria kood | MES |
| Komponenti jaoks | PC |
| Kirjeldus | Technology – DDR5Speed – DDR5-4800PC speed – PC5-38400Density – 32GBModule type – RDIMMDIMM type – RegisteredCAS latency – 40Extended timings – 40-39-39Voltage – 1.1V/(12V ext) |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Mälu kella kiirus | 4800 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 3.0 – musta värvi
● Laos (26)6,10 € -

Rayneo Joydock dokkimisjaam
● Laos (4)111,38 € -

Orico Hub 4in1 USB A3.0x4 (must)
● Laos (11)4,88 € -
Väljamüüdud 
Kaabel EcoFlow Power Kits akude ühendamiseks EcoFlow Power Kits HUB-iga, 2,5 m
● Laost otsas118,70 € -
Väljamüüdud 
Orico Hub USB-C kuni 7xUSB-A 3.0 – hall
● Laost otsas9,76 € -

Shellly Switch Frame Triple (Must)
● Laos (28)8,94 €