Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 32GB DDR5 RDIMM serverimälu
602,52 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1400114
Kategooriad: IT tarvikud, Operatiivmälu
DDR5 | 32 GB | Registered (buffered) | 4800 MHz | CL 40 | 1.1 V | 288-pin DIMM | ECC Yes
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTC20F2085S1RC48BR |
| ECC | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.03 |
| Ühik arvutatud maht | 5.4E-05 |
| Üksuse kasti laius | 0.06 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.18 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.005 |
| Puhvermälu tüüp | Registered (buffered) |
| CAS-i latentsus | 40 |
| Kategooria kood | MES |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Yes |
| Komponenti jaoks | PC/Server |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Mälu kella kiirus | 4800 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälu edetabel | 2 |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Baseus T-Space hub USB-C kuni lightning kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (29)13,82 € -

Baseus T-Space hub USB-C kuni USB-C kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (1)15,85 € -
Väljamüüdud 
Orico USB 3.0 hub W5P-U3-100-BK-EP-IP
● Laost otsas6,10 € -

Orico Hub USB-A kuni 7xUSB-A 3.0 – must
● Laos (167)9,76 € -

Shellly Switch Frame Triple (Valge)
● Laos (36)9,35 € -

Petoneer PF007 Nutri Vision nutri toidu jaotur kaameraga
● Laos (45)79,27 €