Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 32GB DDR5 RDIMM ECC serverimälu
602,52 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1422963
Kategooriad: IT tarvikud, Operatiivmälu
DDR5 | 32 GB | Registered (buffered) | 5600 MHz | CL 46 | 1.1 V | 288-pin DIMM | ECC Yes
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTC20F1045S1RC56BR |
| ECC | Yes |
| JEDEC standard | Yes |
| Garantiiaeg | 3 year(s) |
| Taustavalgus | No |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.009 |
| Üksuse kasti laius | 0.05 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.18 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| Puhvermälu tüüp | Registered (buffered) |
| CAS-i latentsus | 46 |
| Kategooria kood | MES |
| Laastude organiseerimine | 1Rx4 |
| Komponenti jaoks | Server |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 2.0 – musta värvi
● Laos (167)4,07 € -

Orico USB Hub TWU3-7A-BK-EP-IP
● Laos (69)8,13 € -
Väljamüüdud 
Orico Hub USB-A kuni USB-A 3.0 + 3xUSB-A 2.0 – musta värvi
● Laost otsas4,88 € -

Orico Hub USB 4x USB 3.0, 5 Gbps, 0.15m (Must)
● Laos (106)6,10 € -

Hub 4in1 Baseus Metal Gleam Series, USB-C kuni 4x USB 3.0
● Laos (134)19,11 € -
Väljamüüdud 
MINI PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 32GB RAM + 1TB Musta
● Laost otsas614,63 €