Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 32GB DDR5 ECC UDIMM serverimälu
546,98 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1383113
Kategooriad: IT tarvikud, Operatiivmälu
DDR5 | 32 GB | Unregistered (unbuffered) | 4800 MHz | CL 40 | 1.1 V | 288-pin DIMM | ECC Yes
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTC20C2085S1EC48BA1R |
| ECC | Yes |
| Kokkuvõte | Micron MTC20C2085S1EC48BA1R. Component for: PC/Server, Internal memory: 32 GB, Internal memory type: DDR5, Memory clock speed: 4800 MHz, Memory form factor: 288-pin DIMM, CAS latency: 40, ECC |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.03 |
| Ühik arvutatud maht | 4.812E-05 |
| Üksuse kasti laius | 0.055 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.175 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.005 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 40 |
| Kategooria kood | MES |
| Komponenti jaoks | PC/Server |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Mälu kella kiirus | 4800 MHz |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Orico Hub 4in1 USB A3.0x4 (must)
● Laos (11)4,88 € -

Hub 4in1 Baseus Metal Gleam Series, USB-C kuni 4x USB 3.0
● Laos (134)19,11 € -
Väljamüüdud 
Baseus MagPro II Ultra-Thin telefonijahuti (must)
● Laost otsas37,97 € -

Seinakohandaja INVZI GanHub 3x USB-C, 140W, EL/UK/AU/US (must)
● Laos (7)37,40 € -

Orico Hub 7xUSB 3.0 (must)
● Laos (209)13,82 € -
Väljamüüdud 
Orico USB 3.0 hub W5P-U3-030-BK-EP-IP
● Laost otsas6,10 €