Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 32GB DDR5 ECC UDIMM serverimälu
992,61 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1426165
Kategooriad: IT tarvikud, Operatiivmälu
DDR5 | 32 GB | Unregistered (unbuffered) | 5600 MHz | CL 46 | 1.1 V | 288-pin DIMM | ECC Yes
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTC20C2085S1EC56BR |
| ECC | Yes |
| Garantiiaeg | 3 year(s) |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.05 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000108 |
| Üksuse kasti laius | 0.06 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.18 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| Puhvermälu tüüp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-i latentsus | 46 |
| Kategooria kood | MES |
| Komponenti jaoks | Server |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Orico Hub USB-A kuni 7xUSB-A 3.0 – must
● Laos (167)9,76 € -

Orico Hub 7xUSB 3.0 (must)
● Laos (209)13,82 € -
Väljamüüdud 
Docking Station Blitzwolf BW-TH5 10in1 USB-C (hõbe)
● Laost otsas17,89 € -

Orico Hub 4in1 USB A3.0x4 (must)
● Laos (11)4,88 € -

Orico USB Hub TWU3-7A-BK-EP-IP
● Laos (69)8,13 € -

Rayneo Joydock dokkimisjaam
● Laos (4)111,38 €