Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 1.92TB SATA SSD 5400 Pro
1 180,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1377476
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series 5400 Pro | 1920 GB | 2.5″ | Serial ATA III | Component for Laptop | Weight 70 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTFDDAK1T9TGA-1BC1ZABYYR |
| Interface | Serial ATA III |
| SSD series | 5400 Pro |
| Laius | 69.8 mm |
| Kaal | 70 g |
| Kokkuvõte | Micron 5400 PRO. SSD capacity: 1.92 TB, SSD form factor: 2.5", Data transfer rate: 6 Gbit/s, Component for: Laptop |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.08 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000195 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.13 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| Parandamatu bitivea määr (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Sihttöökoormus | Read Intensive (RI) |
| Kategooria kood | SFM |
| Komponenti jaoks | Laptop |
| Sügavus | 100.5 mm |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| SSD vormitegur | 2.5" |
| SSD mahutavus | 1.92 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717070 |
| Kõrgus | 7 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | MTFDDAK1T9TGA-1BC1ZABYYR |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 95000 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 33000 IOPS |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ → 3.5″
● Laost otsas2,42 € -

Gembird USB SATA adapter 2.5″ HDD SSD
● Laos (6)6,00 € -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 36mm
● Laos (29)9,32 €Algne hind oli: 9,32 €.8,24 €Current price is: 8,24 €. -
-7% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ hall
● Laos (8)2,18 €Algne hind oli: 2,18 €.2,03 €Current price is: 2,03 €. -

Mini PC GMKtec M2 Pro S Intel i7-1185G7 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (113)495,93 € -
-12% 
Axagon SSD adapter 2.5″
● Laos (3)6,66 €Algne hind oli: 6,66 €.5,89 €Current price is: 5,89 €.