Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Magnetiline kaablite korraldaja Joyroom JR-ZS368 3 tk (valge)
4,47 €
Tarne
Joyroom JR-ZS368 Magnetiline Kaabli Korraldaja 3-Pack (Valge)
Joyroom’i magnetilised kaablipidurid pakuvad ainulaadset lahendust, et hoida teie kaablid vaevata korras. Nende klippidega saate oma kaablid kiiresti ja lihtsalt korda seada, muretsemata, et need sassi lähevad. See lahendus on ideaalne, et hoida laud korras. Pakendis on 3 magnetilist korraldajat.

Mõtleva Kujundusega
Joyroom’i klipid on varustatud väga kleepuva akrüülkleebisega, mis võimaldab neid paigaldada praktiliselt igale poole, olgu see siis puidule, seinale või marmorile. Lisaks tagab nende kompaktne suurus (14.6 × 22 × 22 mm), et nad ei võta liiga palju ruumi, ja nende nutikas disain muudab need kergesti peidetavaks, samal ajal asjade korras hoidmisega. See magnetiline korraldaja on ideaalne tööriist, mis aitab teil hoida korda igas ruumis, sõltumata kaablite arvust.

| Tootja | Joyroom |
|---|---|
| mudel | JR-ZS368 |
| Materjal | ABS + PC |
| Ühilduva Kaabli Diameeter | Φ<7.5mm |
| Kaal | 15 g |
| Mõõtmed | 14.6 × 22 × 22 mm |
| Kogus Pakendis | 3 |
| Värv | Valge |
Seotud tooted
-

Baseus Cafule USB Lightning kaabel 1,5A 2m (Must+Punane)
● Laos (479)4,80 € -

Baseus Cafule Micro USB kaabel 1.5A 2m (Punane+Must)
● Laos (999)3,66 € -

Baseus Circular 2xUSB QC3.0 5A 30W auto laadija (must)
● Laos (401)2,85 € -

Baseus vedru-ühendusega kaabel Lightning 1m 2A (must)
● Laos (512)2,85 € -

Laadija SkyRC MC3000
● Laos (64)91,06 € -

Baseus Cafule USB Lightning kaabel 1,5A 2m (Hall+Must)
● Laos (2899)3,82 €