Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Lokithor J401 käivitusabi / booster 2500A + Powerbank 20000mAh + Taskulamp 4-in-1 seade
113,01 €
Tarne
Powerbank / Käivitusabi Lokithor J401 – 2500A 12V 74Wh
Lokithor J401 on praktiline seade, mis on kasulik peaaegu igas autos. Kasutate seda käivitusabina – see sobib bensiinimootoritele kuni 8.5 l ja diiselmootoritele kuni 6.5 l. Toode eristub ka oma 74 Wh mahutavuse ja 2500 A tippvoolu poolest. Samuti on see varustatud taskulambiga, mis lihtsustab seadme kasutamist pimedas. Veelgi enam, leiate 12V adapteri ja 2 kaablit: USB-A kuni USB-C ja USB-C kuni USB-C.

Kestva aku
Käivitusabi Lokithor on varustatud 74 Wh akuga, mis tagab pika tööaja. Ühe laadimisega võimaldab see teie auto mootori käivitada umbes 60 korda. Lisaks jääb seade ooterežiimi umbes 24 kuuks ja tarbib vaid 0.21 mAh. Seetõttu ei pea te muretsema toote liiga sagedase laadimise pärast.

Kiire laadimine
Toode toimib ka powerbankina, mis tähendab, et saate selle abil oma nutitelefoni või tahvelarvuti energiat uuendada. Umbes 3 minuti pärast on J401 kasutamiseks valmis. See on varustatud USB-C pordiga, mis laadib maksimaalselt 100W, ja USB-A pordiga, mis kasutab 18W. Seetõttu on teie seade umbes 1.25 tunni pärast taas tööks valmis.

Mitmed turvafunktsioonid
Lokithor J401 on varustatud mitmete turvafunktsioonidega, nii et võite olla kindel, et selle kasutamine on täiesti ohutu. Toode on kaitstud ülekoormuse, lühise, ülepinge, vastupidise polaarsuse, ülelaadimise, kõrge/madala temperatuuri jne eest.

Integreeritud ekraan
Lokithor Käivitusabi on varustatud kergesti loetava 3.75″ ekraaniga, mis võimaldab mugavat juurdepääsu teabele. Sealt saate lugeda vastupidise polaarsuse või kõrge/madala temperatuuri hoiatust või pingeväärtust. Veelgi enam, see pakub ka kiire laadimise indikaatorit.

Kaasas
- käivitusabi/powerbank
- klambrid x2
- USB kuni USB-C kaabel
- USB-C kuni USB-C kaabel
- 12 voldine adapter
- kasutusjuhend
| Tootja | Lokithor |
|---|---|
| mudel | J401 |
| Mahutavus | 74 Wh |
| Käivituspinge | 12 V |
| Käivitav vool | 1500 A |
| Tippvool | 2500 A |
| Salvestustemperatuur | -20°C – 50°C |
| Laadimistemperatuur | 0°C – 45°C |
| Töötlemistemperatuur | -20°C – 50°C |





