Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Lipo Tattu R-Line Version 5.0 1550mAh 22.2V 150C 6S aku XT60 ühendusega
36,59 €
Tarne
Lipo Tattu R-Line Versioon 5.0 1550mAh 22.2V 150C 6S aku XT60 pistikuga.
Tattu R-Line 5.0 on R-Line seeria akude uusim versioon, mis esitati 2022. aastal. Professionaalse FPV võidusõidu jaoks välja töötatud, pakub see märkimisväärselt rohkem võimsust, madalamat sisetakistust ja kergemat kaalu võrreldes varasemate mudelitega. Tänu nendele täiustustele domineerivad Tattu R-Line akud võidusõiduradadel, pakkudes igas olukorras erakordset jõudlust.
Jõudlus kõrgeimal tasemel
Tattu R-Line aku tagab erakordse stabiilsuse ja kõrge võimsuse FPV võidusõidu ajal. Automaatse rakkude virnastamise tehnoloogia abil saavutab see 1550 mAh mahutavuse 6S1P (22.2V) konfiguratsioonis. Kõrge C määr (150C) pakub ületamatut võimsust rasketes tingimustes, muutes selle aku ideaalseks valikuks professionaalsetele FPV võidusõitjatele. Mäluefekti ei esine, mis tähendab pikemat eluiga ja rakku usaldusväärsust pikaajalise kasutamise jooksul.
Professionaalide vajadustele kohandatud
R-Line on tootesari, mis on spetsiaalselt loodud professionaalse droonivõistluse jaoks. Selle seeria akudel on parem mahutavus, madalam sisetakistus ja madalamad töötemperatuurid, et tagada parem stabiilsus ja pikem tööaeg nõudlikes võidusõidutingimustes. Tattu R-Line ületab isegi grafeeni akusid võimsuse osas, muutes selle professionaalsete pilootide seas number üks valikuks.
Kompaktne suurus, kõrge võimsus
Tattu R-Line 1550 mAh aku paistab silma mitte ainult oma võimsuse, vaid ka kerge disaini poolest, kaaludes vaid 254 g. Tänu oma kompaktsele suurusele (77 x 39 x 46.5 mm) on seda lihtne paigaldada enamikesse FPV disainidesse. Selle jõudlus ei erine suurematest akudest, võimaldades maksimaalset võimsust ilma kompromissideta.
| Tootja | Gens ace |
|---|---|
| Mudel | Lipo Tattu R-Line |
| Versioon | 5.0 |
| Mahutavus | 1550 mAh |
| Konfiguratsioon | 6S1P, 6 rakku |
| Pinge | 22.2V |
| Väljalaske määr | 150C |
| Kaal | 254 g |
| Mõõtmed | 77 x 39 x 46.5 mm |
| Laadimis pistik | JST-XHR |
| Väljalaske pistik | XT60 |
Seotud tooted
-

Baseus Future Gravity autohoidik gravitatsiooniline autohoidja (must)
● Laos (47)7,72 € -

Lipo aku GENS ACE 8000mAh 3.8V 1S2P 130C
● Laos (25)21,54 € -

Aku Tühjendaja Analüsaator SkyRC BD250
● Laos (178)62,52 € -

BOBOVR M3 Pro pea rihm + aku pakett Oculus Quest 3 / Quest 3S jaoks
● Laos (1699)45,53 € -

GNSS jõudluse analüsaator SkyRC GSM020
● Laos (120)53,25 € -

Päikesepaneel välistingimustes Spotlight Cam’i jaoks
● Laos (2)19,51 €