Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
LG 65″ professionaalne ekraan 65UH5N-M
988,00 €
Tarne
65 ” | LED | IPS | 3840 x 2160 pixels | Brightness 500 cd/m² | HD type 4K Ultra HD | Native aspect ratio 16:9 | Response time 8 ms | Contrast 1100:1 | Panel life 50000 h | 3xHDMI ports quantity | USB port Yes | 1xEthernet LAN (RJ-45) ports | Built-in speaker(s) Yes | Product design Digital signage flat panel | Colour Black | VESA mounting Yes | Purpose Universal | Operating hours (hours/days) 24/7 | Automatic brightness control Yes | Computer system Yes | Remote control included Yes | Operating temperature (T-T) 0 – 40 °C | Wi-Fi Yes
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 65UH5N-M |
| DVI port | No |
| Remote (IR) input | 1 |
| RS-232C | Yes |
| USB port | Yes |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 1.4/2.2/2.3 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Audio output | 1 |
| Plug and Play | Yes |
| EPREL Version Number | 1.001 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| VESA kinnitus | Yes |
| Automaatne heleduse reguleerimine | Yes |
| USB versioon | 2.0 |
| USB-portide arv | 2 |
| USB-pistiku tüüp | USB Type-A |
| Patareid kaasas | Yes |
| Ühik Arvutatud kaal | 30.4 |
| Ühik arvutatud maht | 0.259488 |
| Üksuse kasti laius | 0.17 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.59 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.96 |
| Raami värv | Black |
| Raami laius (alumine) | 1.29 cm |
| Raami laius (küljel) | 8.9 mm |
| Raami laius (ülemine) | 8.9 mm |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kaablid kaasas | Power |
| Kategooria kood | LCD |
| Värvi sügavus | 10 bit |
| Värvigamma | 95% |
| Arvutisüsteem | Yes |
| Arvutisüsteemi tüüp | System on Chip (SoC) |
| RMS nimivõimsus | 20 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Black |
| Kontrastsussuhe (dünaamiline) | 1000000:1 |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1100:1 |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Toiteallika tüüp | Internal |
| Kuva diagonaal | 165.1 cm (65") |
| Ekraani laius | 1450.3 mm |
| Eesmärk | Universal |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 130 kWh |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| Ekraani sügavus | 29.7 mm |
| Ekraani kõrgus | 830.3 mm |
| Ekraani värvide arv | 1.07 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Ekraani kaal | 24.2 kg |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | Not available |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Hägususmäär | 28% |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI sisendportide arv | 3 |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Soojuse hajumine | 444 BTU/h |
| Soojuse hajumine (max) | 699 BTU/h |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Mudel | 65UH5N-M |
| Algne värskendussagedus | 60 Hz |
| Pakendi kõrgus | 970 mm |
| Pakendi sügavus | 172 mm |
| Energiatarve (max) | 205 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Orientatsioon | Horizontal/Vertical |
| Toote disain | Digital signage flat panel |
| LED taustavalgus | Yes |
| LED-taustvalgustuse tüüp | Edge-LED |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Pakendi laius | 1600 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 200 x 200 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | WebOS |
| Reageerimisaeg | 8 ms |
| Paki kaal | 30.4 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 130 W |
| Toetatud paigutus | Indoor |
| Tööaeg (tundides/päevades) | 24/7 |
| Juhtpult | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 6.0 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Paneeli eluiga | 50000 h |
| Reaalaja kell (RTC) | Yes |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Fellowes randmetugi klaviatuurile Crystal Gel
● Laost otsas8,46 € -

Kantav projektsiooniekraan BlitzWolf BW-VS6 120″
● Laos (94)79,27 € -
-26% 
Fellowes randmetugi PlushTouch
● Laos (1)8,57 €Algne hind oli: 8,57 €.6,34 €Current price is: 6,34 €. -
Väljamüüdud 
Huanuo jalatugi HNFR3
● Laost otsas19,51 € -

Blitzwolf 84-tolline projektsiooniekraan BW-VS12
● Laos (26)41,46 € -

Blitzwolf 120-tolline projektsiooniekraan BW-VS12
● Laos (8)49,59 €

