Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
LG 65″ kommertsekraan 65UL3Q-E
698,06 €
Tarne
65 ” | LED | ADS | 3840 x 2160 pixels | Brightness 350 cd/m² | HD type 4K Ultra HD | Native aspect ratio 16:9 | Response time 8 ms | Contrast 1200:1 | 3xHDMI ports quantity | USB port Yes | 1xEthernet LAN (RJ-45) ports | Built-in speaker(s) Yes | Product design Digital signage flat panel | Colour Black | VESA mounting Yes | Purpose Commercial | Operating hours (hours/days) 16/7 | Remote control included Yes | Operating temperature (T-T) 0 – 40 °C | Wi-Fi Yes
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 65UL3Q-E |
| PC Audio out | Yes |
| RS-232C | Yes |
| USB port | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| EPREL Version Number | 2 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| webRTC tugi | Yes |
| Veebibrauser | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| VESA kinnitus | Yes |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 21.8 |
| Ühik arvutatud maht | 0.225 |
| Üksuse kasti laius | 0.141 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.635 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.976 |
| Raami värv | Black |
| Raami laius (alumine) | 1.08 cm |
| Raami laius (küljel) | 1.08 cm |
| Raami laius (ülemine) | 1.08 cm |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kaablid kaasas | Power |
| Temperatuuri andur | Yes |
| Kategooria kood | LCD |
| Värviküllastus | 80% |
| RMS nimivõimsus | 20 W |
| Toote värv | Black |
| Kontrastsussuhe (dünaamiline) | 1000000:1 |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1200:1 |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Toiteallika tüüp | Internal |
| Kuva diagonaal | 165.1 cm (65") |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 0.5 W |
| Ekraani laius | 1452.9 mm |
| Eesmärk | Commercial |
| Paneeli tüüp | ADS |
| Ekraani heledus | 350 cd/m² |
| Ekraani sügavus | 59.7 mm |
| Ekraani kõrgus | 829.2 mm |
| Ekraani värvide arv | 1.07 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Ekraani kaal | 16.5 kg |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | Not available |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Güroskoop | Yes |
| Hägususmäär | 1% |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 3 |
| HDMI versioon | 2.2/1.4 |
| Soojuse teke (max) | 600.537 BTU/h |
| Soojuse teke (tüüpiline) | 388.984 BTU/h |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Energiatarve (säästurežiim) | 0.5 W |
| Ekraanimenüü (OSD) keeled | Arabic/Czech/Danish/Dutch/English/Finnish/French/German/Greek/Italian/Japanese/Korean/Norwegian/Polish/Portuguese/Russian/Simplified Chinese/Spanish/Swedish/Traditional Chinese/Turkish |
| Algne värskendussagedus | 60 Hz |
| Pakendi kõrgus | 141 mm |
| Pakendi sügavus | 976 mm |
| Energiatarve (max) | 176 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Orientatsioon | Horizontal/Vertical |
| Toote disain | Digital signage flat panel |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Pakendi laius | 1635 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 300 x 300 |
| Operatsioonisüsteem installitud | WebOS |
| Reageerimisaeg | 8 ms |
| Paki kaal | 21.8 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 114 W |
| Toetatud paigutus | Indoor |
| Tööaeg (tundides/päevades) | 16/7 |
| Juhtpult | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Hinnanguline eluiga | 30000 h |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 6.1 |
| Siseminemälu | 8 GB |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Fellowes kaablikorraldaja valge
● Laost otsas4,32 € -

Blitzwolf 120-tolline projektsiooniekraan BW-VS12
● Laos (8)49,59 € -

Fellowes purustaja õli 120ml
● Laos (50)4,04 € -

BlitzWolf BW-VS6 100″ kaasaskantav projektsiooniekraan
● Laos (182)59,35 € -
Väljamüüdud 
Blitzwolf 8in1 dokkimisjaam BW-TH16 USB 100W LCD nutikas ekraan
● Laost otsas47,56 € -

BlitzWolf BW-VS6 80″ kaasaskantav projektsiooniekraan
● Laos (207)50,33 €

