Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

T
GG
LG 65″ ekraan 65UH7N-E
1 100,00 €
Tarne
Model UHD Signage Display | 65 ” | LED | IPS | 3840 x 2160 pixels | Brightness 700 cd/m² | HD type 4K Ultra HD | Native aspect ratio 16:9 | Response time 8 ms | Contrast 1100:1 | 2xHDMI ports quantity | USB port Yes | 1xEthernet LAN (RJ-45) ports | Built-in speaker(s) Yes | Product design Digital signage flat panel | Colour Black | VESA mounting Yes | Anti-glare screen Yes | Purpose Universal | Operating hours (hours/days) 24/7 | Computer system Yes | Remote control included Yes | Operating temperature (T-T) 0 – 40 °C | Wi-Fi Yes
| Remote (IR) input | 1 |
|---|---|
| RS-232C | Yes |
| USB port | Yes |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| EPREL Version Number | 3 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Heli (L/R) väljund | 1 |
| VESA kinnitus | Yes |
| USB toiteallikas (USB PD) | No |
| USB-portide arv | 2 |
| USB-pistiku tüüp | USB Type-A, USB Type-C |
| Ühik Arvutatud kaal | 30 |
| Ühik arvutatud maht | 0.2638 |
| Üksuse kasti laius | 0.17 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.6 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.97 |
| Raami laius (alumine) | 1.29 cm |
| Raami laius (küljel) | 8.9 mm |
| Raami laius (ülemine) | 8.9 mm |
| Sisseehitatud protsessor | Yes |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kaldenurk | 30° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kaablid kaasas | USB Type-C |
| Kategooria kood | LCD |
| Sertifitseerimine | CB / NRTL EMC ePEAT (US Only) ErP / Energy Star ISTA6 Carbon Trust |
| Värviküllastus | 95% |
| Arvutisüsteem | Yes |
| RMS nimivõimsus | 20 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Paigaldustüüp | Wall |
| Toote värv | Black |
| Kontrastsussuhe (dünaamiline) | 1000000:1 |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1100:1 |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Kuva diagonaal | 165.1 cm (65") |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 0.5 W |
| Ekraani laius | 1450.3 mm |
| Eesmärk | Universal |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 130 kWh |
| Ekraani heledus | 700 cd/m² |
| Ekraani sügavus | 29.7 mm |
| Ekraani kõrgus | 830.3 mm |
| Ekraani värvide arv | 1.07 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Ekraani kaal | 24.2 kg |
| DisplayPorts sisse | 1 |
| DisplayPorts välja | 1 |
| DisplayPortide kogus | 2 |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Hägususmäär | 28% |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Soojuse hajumine | 495 BTU/h |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Mudel | 65UH7N-E |
| Mudeli nimi | UHD Signage Display |
| Ekraanimenüü (OSD) keeled | Arabic, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Czech, Danish, German, Dutch, English, Spanish, Finnish, French, Greek, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Portuguese, Russian, Swedish, Turkish |
| Algne värskendussagedus | 60 Hz |
| Pakendi kõrgus | 970 mm |
| Pakendi sügavus | 172 mm |
| Energiatarve (max) | 200 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote disain | Digital signage flat panel |
| LED taustavalgus | Yes |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| LED-taustvalgustuse tüüp | Edge-LED |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Pakendi laius | 1600 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 300 x 300 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | WebOS |
| Reageerimisaeg | 8 ms |
| Paki kaal | 30.4 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 145 W |
| Toetatud paigutus | Indoor |
| Tööaeg (tundides/päevades) | 24/7 |
| Juhtpult | Yes |
| Ekraanimenüü keelte arv | 21 |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Hinnanguline eluiga | 50000 h |
| Operatsioonisüsteemi versioon | webOS 6.0 |
| Siseminemälu | 16 GB |
Seotud tooted
-

BlitzWolf BW-VS6 100″ kaasaskantav projektsiooniekraan
● Laos (182)59,35 € -

Fellowes puhastuslapid 100tk
● Laos (100)2,28 € -

Mcdodo CA-2630 USB-C kuni Lightning kaabel, 36W, LED-ekraan, 1.2m
● Laos (88)8,94 € -
Väljamüüdud 
Huanuo jalatugi HNFR4
● Laost otsas15,04 € -
Väljamüüdud 
Fellowes kaablikorraldaja hõbe
● Laost otsas4,32 € -

Blitzwolf 84-tolline projektsiooniekraan BW-VS12
● Laos (26)41,46 €