Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
LG 55″ kommertsekraan 55UH5N-M
690,00 €
Tarne
Model 55UH5N-M | 55 ” | LCD | IPS | 3840 x 2160 pixels | Brightness 500 cd/m² | HD type 4K Ultra HD | Native aspect ratio 16:9 | Response time 8 ms | Contrast 1200:1 | Panel life 50000 h | 3xHDMI ports quantity | USB port Yes | 1xEthernet LAN (RJ-45) ports | Built-in speaker(s) Yes | Product design Digital signage flat panel | Colour Black | VESA mounting Yes | Purpose Universal | Operating hours (hours/days) 24/7 | Automatic brightness control Yes | Computer system Yes | Remote control included Yes | Operating temperature (T-T) 0 – 40 °C | Wi-Fi Yes
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 55UH5N-M |
| DVI port | No |
| Remote (IR) input | 1 |
| RS-232C | Yes |
| USB port | Yes |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 1.4/2.2/2.3 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Audio output | 1 |
| Plug and Play | Yes |
| Power consumption (PowerSave) | 72 W |
| EPREL Version Number | 1.001 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50-60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100-240 V |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| VESA kinnitus | Yes |
| Automaatne heleduse reguleerimine | Yes |
| USB versioon | 2.0 |
| USB-portide arv | 1 |
| USB-pistiku tüüp | USB Type-A |
| Patareid kaasas | Yes |
| Ühik Arvutatud kaal | 20.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1674432 |
| Üksuse kasti laius | 0.81 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.36 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.152 |
| Raami laius (alumine) | 1.29 cm |
| Raami laius (küljel) | 8.9 mm |
| Raami laius (ülemine) | 8.9 mm |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kaablid kaasas | AC, Phone |
| Kategooria kood | LCD |
| Värvi sügavus | 10 bit |
| Värvigamma | 95% |
| Arvutisüsteem | Yes |
| Arvutisüsteemi tüüp | System on Chip (SoC) |
| RMS nimivõimsus | 20 W |
| Toote värv | Black |
| Kontrastsussuhe (dünaamiline) | 1000000:1 |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1200:1 |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Toiteallika tüüp | Internal |
| Kuva diagonaal | 139.7 cm (55") |
| Ekraani laius | 1231.4 mm |
| Eesmärk | Universal |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 103 kWh |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| Ekraani sügavus | 29.7 mm |
| Ekraani kõrgus | 707.2 mm |
| Ekraani värvide arv | 1.07 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Ekraani kaal | 16.1 kg |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | Not available |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Hägususmäär | 25% |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI sisendportide arv | 3 |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Soojuse hajumine | 351 BTU/h |
| Soojuse hajumine (max) | 546 BTU/h |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Mudel | 55UH5N-M |
| Mudeli nimi | 55UH5N-M |
| Algne värskendussagedus | 60 Hz |
| Pakendi kõrgus | 801 mm |
| Pakendi sügavus | 161 mm |
| Energiatarve (max) | 160 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Orientatsioon | Horizontal/Vertical |
| Toote disain | Digital signage flat panel |
| LED taustavalgus | Yes |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| LED-taustvalgustuse tüüp | Edge-LED |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Pakendi laius | 1360 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 300 x 300 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | WebOS |
| Reageerimisaeg | 8 ms |
| Paki kaal | 20.5 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 103 W |
| Toetatud paigutus | Indoor |
| Tööaeg (tundides/päevades) | 24/7 |
| Pilt pildis | Yes |
| Juhtpult | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 6.0 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Paneeli eluiga | 50000 h |
| Reaalaja kell (RTC) | Yes |
Seotud tooted
-

Blitzwolf 100-tolline BW-VS13 lae/seina elektriline projektsiooniekraan
● Laos (24)217,89 € -

BlitzWolf BW-VS6 80″ kaasaskantav projektsiooniekraan
● Laos (207)50,33 € -
Väljamüüdud 
Fellowes arhiiviklambrid 20tk
● Laost otsas1,91 € -

Kantav projektsiooniekraan BlitzWolf BW-VS6 120″
● Laos (94)79,27 € -

Fellowes puhastuslapid 100tk
● Laos (100)2,28 € -

Blitzwolf 60 tolline projektsiooniekraan BW-VS12
● Laos (47)37,40 €

