Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
LG 49U950A-W 49” Dual QHD Kumer Monitor
849,40 €
Tarne
49 ” | 5120 x 1440 pixels | Dual QHD | 32:9 | LED | Nano IPS | 5 ms | Curved | Contrast 1000:1 | Maximum refresh rate 144 Hz | Pixel pitch 0.234 x 0.234 mm | Built-in speaker(s) Yes | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 49U950A-W |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Screen curvature rating | 3800R |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Refurbished | No |
| DVI port | No |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| HDMI | Yes |
| Bluetooth | No |
| Ethernet LAN | No |
| Wi-Fi | No |
| Plug and Play | Yes |
| Installation CD | No |
| Manual | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Laius (ilma aluseta) | 1215.1 mm |
| Laius (alusega) | 1215.1 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 12.6 kg |
| Kaal (koos alusega) | 17.3 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Seinale kinnitatav | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| VESA kinnitus | Yes |
| VESA adaptiivse sünkroonimise tugi | Yes |
| Taustvalgustuse tüüp | Edge-Lit |
| USB Type A allavooluportide arv | |
| USB hub versioon | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 22.2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.189 |
| Üksuse kasti laius | 0.49 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.33 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.29 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | Black Stabilizer, Crosshair |
| Sisseehitatud KVM-lüliti | Yes |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Kaablid kaasas | DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Pöörlev | Yes |
| Pöörlev käsi | No |
| Kategooria kood | LC3 |
| Värvi sügavus | 24 bit |
| Värvigamma | 98% |
| Värvigamma standard | DCI-P3 |
| Kaasas puutepliiats | No |
| Mängu funktsioonid | Ultrawide GameView |
| RMS nimivõimsus | 20 W |
| Ekraani kuju | Curved |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | Black, White |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR 400, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 109 kWh |
| Statiiv kaasas | Yes |
| Sügavus (ilma aluseta) | 114.2 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 365.7 mm |
| Toiteallika tüüp | Internal |
| Kuva diagonaal | 124.5 cm (49") |
| Päritoluriik | South Korea |
| Komplektis kaugjuhtimispuldi patareid | No |
| DCI-P3 leviala | 98% |
| Sügavus (alust kasutades) | 260 mm |
| Paneeli tüüp | Nano IPS |
| Kõrgus (koos alusega) | 598.2 mm |
| Pikslite kõrgus | 0.234 x 0.234 mm |
| Toote netokaal | 17.3 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 45 kWh |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 400 cd/m² |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 124 cm |
| Ekraani värvide arv | 16.7 million colours |
| Ekraani eraldusvõime | 5120 x 1440 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| DisplayPort out versioon | 1.4 |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| FPS-i loendur | Yes |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | Dual QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Nutikad režiimid | Energy saving |
| Pakendi kõrgus | 298 mm |
| USB Type-C ülesvooluportide arv | 1 |
| Pakendi sügavus | 490 mm |
| Energiatarve (max) | 103 W |
| Algne kuvasuhe | 32:9 |
| Pikslite tihedus | 109 ppi |
| LED taustavalgus | Yes |
| Madala sinise valguse tehnoloogia | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Ülesvoolu portide arv | 1 |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| Turu positsioneerimine | Office |
| Toiteadapter kaasas | Yes |
| Pakendi laius | 1330 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 5 ms |
| Paki kaal | 22 kg |
| Päikesekaitse kaasas | No |
| Energiatarve (tüüpiline) | 109 W |
| Kõlarite arv | 2 |
| Juhtpult | No |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Allavoolu sadamate arv | 2 |
Seotud tooted
-

Arzopa A1 GAMUT 15,6” Kaasaskantav Monitor – Full HD
● Laos (410)89,43 € -
Väljamüüdud 
Huanuo Üksik 13-30″ Monitori Alus HNCM7
● Laost otsas21,54 € -

Arzopa Z1RC 16,0” Kaasaskantav Monitor – Õhuke ja kerge
● Laos (458)108,94 € -
Väljamüüdud 
Huanuo HNTS3B Monitori Kinnitus 13–32” – Triple Mount
● Laost otsas82,93 € -

Arzopa A1T 15,6” Kaasaskantav Monitor – Full HD 1080p
● Laos (54)122,76 € -
Väljamüüdud 
Arzopa A3C Pro 13,3” Kaasaskantav Monitor – Kompaktne
● Laost otsas121,95 €

