Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
LG 49″ kommertsekraan 49UH7N-E
630,00 €
Tarne
34 ” | 3440 x 1440 pixels | UltraWide Quad HD | 21:9 | OLED | OLED | 0.1 ms | Curved | Maximum refresh rate 175 Hz | Built-in speaker(s) Yes | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | ACER |
|---|---|
| MPN | UM.CXXEE.V01 |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| HDMI | Yes |
| EPREL Version Number | 2 |
| Vahelduvvoolu (toide) sisse | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 812.9 mm |
| Laius (alusega) | 812.9 mm |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 12 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 8.3 kg |
| Kaal (koos alusega) | 11.4 kg |
| Garantiiaeg | 2 year(s) |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| VESA kinnitus | Yes |
| Taustvalgustuse tüüp | LED |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB toiteallikas kuni | 65 W |
| Ühik Arvutatud kaal | 11.8 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1123 |
| Üksuse kasti laius | 0.235 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.965 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.495 |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud KVM-lüliti | Yes |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kaldenurga vahemik | -5 – 20° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | No |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Kaablid kaasas | AC, DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Pöörlev | Yes |
| Pöördenurga vahemik | -20 – 20° |
| Kategooria kood | LC3 |
| Laadimispordi tüüp | USB Type-C |
| Toetatud videorežiimid | 1440p |
| Toetatud graafika eraldusvõimed | 3440 x 1440 |
| Värvigamma | 99% |
| Värvigamma standard | DCI-P3 |
| RMS nimivõimsus | 10 W |
| Ekraani kuju | Curved |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | Black |
| Kontrastsussuhe (dünaamiline) | 1500000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 40 kWh |
| Statiiv kaasas | Yes |
| Sügavus (ilma aluseta) | 123 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 390.5 mm |
| Kuva diagonaal | 86.4 cm (34") |
| Sügavus (alust kasutades) | 345.6 mm |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Kõrgus (koos alusega) | 573 mm |
| Toote netokaal | 8.3 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 28 kWh |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ekraani heledus (tipp) | 1000 cd/m² |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 250 cd/m² |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 86 cm |
| Ekraani värvide arv | 1.07 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 3440 x 1440 pixels |
| Ekraani pind | Matt |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Kiirlaadimine | Yes |
| Kiire laadimise tehnoloogia | Power Delivery |
| Jalavärv | Black |
| HD tüüp | UltraWide Quad HD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.0 |
| Kõrvaklappide väljundid | 1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | X34 V |
| Mudeli nimi | Predator X34Vbmiiphuzx |
| Pakendi kõrgus | 236 mm |
| Pakendi sügavus | 500 mm |
| Algne kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 175 Hz |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Pakendi laius | 967 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 0.1 ms |
| Paki kaal | 10.9 kg |
| Kõlarite arv | 2 |
Seotud tooted
-

Fellowes purustaja õli 120ml
● Laos (50)4,04 € -

Blitzwolf 100-tolline BW-VS13 lae/seina elektriline projektsiooniekraan
● Laos (24)217,89 € -

Kantav projektsiooniekraan BlitzWolf BW-VS6 120″
● Laos (94)79,27 € -
Väljamüüdud 
Huanuo jalatugi HNFR3
● Laost otsas19,51 € -
-20% 
Fellowes laminaatori puhastuslehed 10tk
● Laos (2)3,10 €Algne hind oli: 3,10 €.2,48 €Current price is: 2,48 €. -
Väljamüüdud 
Fellowes klaviatuuri randmetugi memory foam
● Laost otsas7,66 €

