Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
LG 49″ kommertsekraan 49UH5Q-E
535,48 €
Tarne
Model 49UH5Q-E | 49 ” | LCD | IPS | 3840 x 2160 pixels | Brightness 500 cd/m² | HD type 4K Ultra HD | Native aspect ratio 16:9 | Contrast 1100:1 | 3xHDMI ports quantity | USB port Yes | 1xEthernet LAN (RJ-45) ports | Built-in speaker(s) Yes | Product design Digital signage flat panel | Colour Black | VESA mounting Yes | Purpose Universal | Weight (with stand) 14.2 kg | Operating temperature (T-T) 0 – 40 °C | Wi-Fi Yes
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 49UH5Q-E |
| DVI port | No |
| RS-232C | Yes |
| USB port | Yes |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| EPREL Version Number | 1.001 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Laius (alusega) | 1215 mm |
| Kaal (koos alusega) | 14.2 kg |
| VESA kinnitus | Yes |
| USB versioon | 2.0 |
| USB-portide arv | 2 |
| Ühik Arvutatud kaal | 14.2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1267245 |
| Üksuse kasti laius | 0.14 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.215 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.745 |
| Raami laius (alumine) | 1.14 cm |
| Raami laius (küljel) | 1.14 cm |
| Raami laius (ülemine) | 1.14 cm |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kategooria kood | LCD |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, ErP |
| RMS nimivõimsus | 20 W |
| Toote värv | Black |
| Kontrastsussuhe (dünaamiline) | 1000000:1 |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1100:1 |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Toiteallika tüüp | Internal |
| Kuva diagonaal | 124.5 cm (49") |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 0.5 W |
| Ekraani laius | 1104.3 mm |
| Sügavus (alust kasutades) | 142 mm |
| Eesmärk | Universal |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Kõrgus (koos alusega) | 742 mm |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| Ekraani sügavus | 29.7 mm |
| Ekraani kõrgus | 635.5 mm |
| Ekraani värvide arv | 1.07 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Ekraani kaal | 11.4 kg |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | Not available |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Soojuse hajumine | 283 BTU/h |
| Soojuse hajumine (max) | 457 BTU/h |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Mudel | 49UH5Q-E |
| Mudeli nimi | 49UH5Q-E |
| Algne värskendussagedus | 60 Hz |
| Energiatarve (max) | 134 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote disain | Digital signage flat panel |
| LED taustavalgus | Yes |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| LED-taustvalgustuse tüüp | Edge-LED |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Paneeli paigaldusliides | 300 x 300 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | WebOS |
| Paki kaal | 14.2 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 83 W |
| Toetatud paigutus | Indoor |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Hinnanguline eluiga | 50000 h |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 8.0 |
| Sisemälu tüüp | eMMC |
| Siseminemälu | 16 GB |
Seotud tooted
-

Mcdodo CA-2630 USB-C kuni Lightning kaabel, 36W, LED-ekraan, 1.2m
● Laos (88)8,94 € -
Väljamüüdud 
Huanuo jalatugi HNFR4
● Laost otsas15,04 € -
-26% 
Fellowes randmetugi PlushTouch
● Laos (1)8,57 €Algne hind oli: 8,57 €.6,34 €Current price is: 6,34 €. -

Fellowes purustaja õli 355ml
● Laos (30)6,80 € -
-20% 
Fellowes laminaatori puhastuslehed 10tk
● Laos (2)3,10 €Algne hind oli: 3,10 €.2,48 €Current price is: 2,48 €. -

Fellowes puhastuslapid 100tk
● Laos (100)2,28 €

