Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
LG 45” kumer OLED mängurimonitor must
809,90 €
Tarne
45 ” | 3440 x 1440 pixels | Wide Quad HD | 21:9 | OLED | 0.03 ms | Curved | Contrast 1500000:1 | Maximum refresh rate 240 Hz | Pixel pitch 0.303 x 0.303 mm | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 45GS95QE-B |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC |
| HDMI | Yes |
| Pivot | Yes |
| EPREL Version Number | 2 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 11 cm |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Garantiiaeg | 2 year(s) |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Heli dekoodrid | DTS Headphone:X |
| VESA kinnitus | Yes |
| USB Type A allavooluportide arv | |
| Ühik Arvutatud kaal | 18.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1864 |
| Üksuse kasti laius | 0.3 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.14 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.545 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | Black Stabilizer, Crosshair, DAS Mode |
| Puuteekraan | No |
| Kaldenurga vahemik | -5 – 15° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Kaablid kaasas | DisplayPort, HDMI, Power, USB |
| Pöörlev | Yes |
| Pöördenurga vahemik | -10 – 10° |
| Kategooria kood | LC3 |
| Värvigamma | 98.5% |
| Värvigamma standard | DCI-P3 |
| Ekraani kuju | Curved |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | Black |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR 400 True Black, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1500000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 39 kWh |
| Pakendi tüüp | Box |
| Statiiv kaasas | Yes |
| Toiteallika tüüp | External |
| Kuva diagonaal | 114.3 cm (45") |
| Päritoluriik | China |
| Komplektis kaugjuhtimispuldi patareid | No |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 0.3 W |
| Pikslite kõrgus | 0.303 x 0.303 mm |
| Toote netokaal | 12.3 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 46 kWh |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 275 cd/m² |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 114.3 cm |
| Ekraani värvide arv | 1.07 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 3440 x 1440 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | E |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Jalavärv | Black |
| FPS-i loendur | Yes |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | Wide Quad HD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrvaklappide väljundid | 1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Valgustatud stend | Yes |
| Mudel | 45GS95QE |
| Mudeli nimi | 45GS95QE-B |
| Nutikad režiimid | Energy saving |
| Energiatarve (max) | 0.5 W |
| Algne kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Ülesvoolu portide arv | 1 |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Toiteadapter kaasas | Yes |
| Pakendi laius | 927.1 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 0.03 ms |
| Juhtpult | No |
Seotud tooted
-

Uperfect UMax21 21,5” Puutetundlik Kaasaskantav Monitor 120Hz
● Laos (22)267,48 € -

Uperfect UColor O2 16” 2880×1800 120Hz Kaasaskantav Monitor
● Laos (31)278,05 € -

Arzopa A1T 15,6” Kaasaskantav Monitor – Full HD 1080p
● Laos (54)122,76 € -

Arzopa M1RC 27” 2K QHD 180Hz Mängurimonitor
● Laos (29)132,52 € -
Väljamüüdud 
Uperfect UPi B7 10,1” Kaasaskantav Monitor 1920×1200 60Hz
● Laost otsas139,02 € -

BlitzWolf BW-CML6 Monitorilamp – LED valgustus
● Laos (2)49,59 €

