Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
LG 45” kumer OLED mängurimonitor 45GX90SA-B must
899,00 €
Tarne
45 ” | 3440 x 1440 pixels | Wide Quad HD | 21:9 | OLED | OLED | 0.03 ms | Curved | Contrast 1500000:1 | Maximum refresh rate 240 Hz | Pixel pitch 0.303 x 0.303 mm | Built-in speaker(s) Yes | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 45GX90SA-B |
| Response time (fast) | 0.03 ms |
| Screen curvature rating | 800R |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| HDMI | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Pivot | Yes |
| Manual | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 40/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 220 – 240 V |
| Laius (ilma aluseta) | 992.7 mm |
| Laius (alusega) | 992.7 mm |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 12.3 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 8.9 kg |
| Kaal (koos alusega) | 13.5 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium |
| Seinale kinnitatav | Yes |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| VESA kinnitus | Yes |
| VESA adaptiivse sünkroonimise tugi | Yes |
| USB Type-C allavooluportide arv | |
| USB Type A allavooluportide arv | |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB toiteallikas kuni | 65 W |
| Ühik Arvutatud kaal | 19.4 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1856322 |
| Üksuse kasti laius | 1.132 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.543 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.302 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | Black Stabiliser |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | No |
| Kaabli haldus | Yes |
| Kaablid kaasas | DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Pöörlev | Yes |
| Pöörlev käsi | Yes |
| Kategooria kood | LC3 |
| Värvi sügavus | 10 bit |
| RMS nimivõimsus | 7 W |
| Ekraani kuju | Curved |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | Black |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR 400 True Black, Dynamic Tone Mapping |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1500000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 53 kWh |
| Statiiv kaasas | Yes |
| Sügavus (ilma aluseta) | 218 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 457 mm |
| Kuva diagonaal | 114.3 cm (45") |
| Komplektis kaugjuhtimispuldi patareid | Yes |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 0.5 W |
| DCI-P3 leviala | 98.5% |
| Sügavus (alust kasutades) | 338.6 mm |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Kõrgus (koos alusega) | 661.7 mm |
| Pikslite kõrgus | 0.303 x 0.303 mm |
| Toote netokaal | 13.1 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 46 kWh |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 275 cd/m² |
| Ekraani värvide arv | 1.07 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 3440 x 1440 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| DisplayPort out versioon | 1.4 |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| FPS-i loendur | Yes |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | Wide Quad HD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Valgustatud stend | Yes |
| Mudel | 45GX90SA |
| Mudeli nimi | 45GX90SA-B |
| Algne kuvasuhe | 21:9 |
| Reageerimisaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| Pikslite tihedus | 83 ppi |
| Pildi töötlemise tehnoloogia | LG AI Picture |
| LED taustavalgus | No |
| Madala sinise valguse tehnoloogia | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Toiteadapter kaasas | Yes |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | WebOS |
| Reageerimisaeg | 0.03 ms |
| Energiatarve (tüüpiline) | 46 W |
| Pilt pildis | Yes |
| Kõlarite arv | 2 |
| Juhtpult | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
Seotud tooted
-

Uperfect UMax21 21,5” Puutetundlik Kaasaskantav Monitor 120Hz
● Laos (22)267,48 € -

Uperfect USteam E6 Pro 18,5” Kaasaskantav Monitor 1920×1080 120Hz
● Laos (76)228,46 € -

Uperfect Z14-S 14” Kaasaskantav Monitor 2240×1400
● Laos (50)168,29 € -

Podofo A3503 7” Auto Monitor CarPlay ja Android Auto
● Laos (3)63,41 € -
Väljamüüdud 
F700 7” Auto Monitor – Kompaktne ekraan
● Laost otsas297,56 € -
Väljamüüdud 
BlitzWolf BM-ES1 PLUS Monitorivalgusriba – LED
● Laost otsas19,92 €

