Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
LG 43″ kommertsekraan 43UH5Q-E
514,00 €
Tarne
43 ” | LCD | ADS | 3840 x 2160 pixels | Brightness 500 cd/m² | HD type 4K Ultra HD | Native aspect ratio 16:9 | Response time 8 ms | Contrast 1200:1 | Panel life 50000 h | 3xHDMI ports quantity | USB port Yes | 1xEthernet LAN (RJ-45) ports | Built-in speaker(s) Yes | Product design Digital signage flat panel | Colour Black | VESA mounting Yes | Purpose Universal | Operating hours (hours/days) 24/7 | Automatic brightness control Yes | Computer system Yes | Remote control included Yes | Operating temperature (T-T) 0 – 40 °C | Wi-Fi Yes
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 43UH5Q-E |
| DVI port | No |
| PC Audio out | Yes |
| Remote (IR) input | 1 |
| RS-232C | Yes |
| USB port | Yes |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Power consumption (PowerSave) | 46 W |
| EPREL Version Number | 1.001 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| VESA kinnitus | Yes |
| Automaatne heleduse reguleerimine | Yes |
| USB versioon | 2.0 |
| USB-portide arv | 2 |
| USB-pistiku tüüp | USB Type-A |
| Patareid kaasas | Yes |
| Ühik Arvutatud kaal | 11.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.093555 |
| Üksuse kasti laius | 0.135 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.05 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.66 |
| Raami värv | Black |
| Raami laius | 1.14 cm |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud heledussensor | Yes |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kaablid kaasas | AC |
| Kategooria kood | LCD |
| Sertifitseerimine | CB / NRTL / FCC Class "B" / CE / KC |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, ErP |
| Pinnatöötlus | 25% |
| Värvi sügavus | 10 bit |
| Värvigamma | 95% |
| Arvutisüsteem | Yes |
| Arvutisüsteemi tüüp | System on Chip (SoC) |
| RMS nimivõimsus | 20 W |
| Toote värv | Black |
| Kontrastsussuhe (dünaamiline) | 1000000:1 |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1200:1 |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Toiteallika tüüp | Internal |
| Kuva diagonaal | 109.2 cm (43") |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 0.5 W |
| Ekraani laius | 971.7 mm |
| Eesmärk | Universal |
| Paneeli tüüp | ADS |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| Ekraani sügavus | 29.7 mm |
| Ekraani kõrgus | 561 mm |
| Ekraani värvide arv | 1.07 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Ekraani kaal | 9.4 kg |
| DisplayPorts sisse | 1 |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | Not available |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI sisendportide arv | 3 |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Soojuse hajumine | 222 BTU/h |
| Soojuse hajumine (max) | 423 BTU/h |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Mudel | 43UH5Q-E |
| Mudeli nimi | 43UH5Q |
| Algne värskendussagedus | 60 Hz |
| Nutikad režiimid | Energy saving |
| Pakendi kõrgus | 660 mm |
| Pakendi sügavus | 140 mm |
| Energiatarve (max) | 124 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Orientatsioon | Horizontal/Vertical |
| Toote disain | Digital signage flat panel |
| LED taustavalgus | Yes |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| LED-taustvalgustuse tüüp | Edge-LED |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Turvaalgoritmid | SNMP |
| Pakendi laius | 1055 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 200 x 200 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | WebOS |
| Reageerimisaeg | 8 ms |
| Paki kaal | 11.3 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 65 W |
| Toetatud paigutus | Indoor |
| Tööaeg (tundides/päevades) | 24/7 |
| Pilt pildis | Yes |
| Juhtpult | Yes |
| Ekraanimenüü keelte arv | 21 |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Operatsioonisüsteemi versioon | webOS 8.0 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Paneeli eluiga | 50000 h |
| Reaalaja kell (RTC) | Yes |
Seotud tooted
-

Blitzwolf 100-tolline projektsiooniekraan BW-VS12
● Laos (11)43,50 € -
Väljamüüdud 
Blitzwolf 8in1 dokkimisjaam BW-TH16 USB 100W LCD nutikas ekraan
● Laost otsas47,56 € -

Fellowes purustaja õli 120ml
● Laos (50)4,04 € -

Kantav projektsiooniekraan BlitzWolf BW-VS6 120″
● Laos (94)79,27 € -
Väljamüüdud 
Fellowes arhiiviklambrid 20tk
● Laost otsas1,91 € -

Fellowes puhastusspreI 250ml
● Laos (100)2,87 €

