Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
LG 40WP95CP-W 40” 5K2K Kumer IPS Monitor Valge
990,00 €
Tarne
39.7 ” | 5120 x 2160 pixels | 5K Ultra HD | 21:9 | LED | IPS | 5 ms | Curved | Contrast 1000:1 | Maximum refresh rate 60 Hz | Pixel pitch 0.1815 x 0.1815 mm | Built-in speaker(s) Yes | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | 1xThunderbolt 4 ports quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 40WP95CP-W |
| AMD FreeSync | Yes |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| HDMI | Yes |
| Power consumption (PowerSave) | 57 W |
| EPREL Version Number | 3 |
| Laius (ilma aluseta) | 947.2 mm |
| Laius (alusega) | 947.2 mm |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 11 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 10.2 kg |
| Kaal (koos alusega) | 12.3 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| VESA kinnitus | Yes |
| Taustvalgustuse tüüp | Edge LED |
| USB Type A allavooluportide arv | |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB toiteallikas kuni | 96 W |
| Ühik Arvutatud kaal | 16.6 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1488 |
| Üksuse kasti laius | 0.52 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.06 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.27 |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kaldenurga vahemik | -5 – 20° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Thunderbolt 4 portide arv | 1 |
| Kaablid kaasas | AC, DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, USB Type-C |
| Pöördenurga vahemik | -15 – 15° |
| Kategooria kood | LC3 |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ErP |
| Pinna kõvadus | 3H |
| Värvi sügavus | 10 bit |
| Värvigamma | 98% |
| Värvigamma standard | DCI-P3 |
| RMS nimivõimsus | 10 W |
| Ekraani kuju | Curved |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | White |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 72 kWh |
| Pakendi tüüp | Box |
| Statiiv kaasas | Yes |
| Sügavus (ilma aluseta) | 114.8 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 419.2 mm |
| Toiteallika tüüp | Internal |
| Kuva diagonaal | 100.8 cm (39.7") |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 0.3 W |
| Sügavus (alust kasutades) | 283 mm |
| Eemaldatav alus | Yes |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Kõrgus (koos alusega) | 614.7 mm |
| Pikslite kõrgus | 0.1815 x 0.1815 mm |
| Toote netokaal | 12.3 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 40 kWh |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 300 cd/m² |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 101 cm |
| Ekraani värvide arv | 1.07 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 5120 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Jalavärv | Silver |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| HD tüüp | 5K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.2 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | 40WP95CP |
| Mudeli nimi | 40WP95CP-W |
| Nutikad režiimid | Energy saving |
| Pakendi kõrgus | 510 mm |
| Pakendi sügavus | 250 mm |
| Energiatarve (max) | 88 W |
| Algne kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Ülesvoolu portide arv | 1 |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| Pakendi laius | 1050 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 5 ms |
| Paki kaal | 16.6 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 80 W |
| Kõlarite arv | 2 |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 1.2 W |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Arzopa A3C Pro 13,3” Kaasaskantav Monitor – Kompaktne
● Laost otsas121,95 € -
Väljamüüdud 
Huanuo HNTS3B Monitori Kinnitus 13–32” – Triple Mount
● Laost otsas82,93 € -
Väljamüüdud 
Uperfect UPi B7 10,1” Kaasaskantav Monitor 1920×1200 60Hz
● Laost otsas139,02 € -

Arzopa Z1RC 16,0” Kaasaskantav Monitor – Õhuke ja kerge
● Laos (458)108,94 € -

Arzopa A1T 15,6” Kaasaskantav Monitor – Full HD 1080p
● Laos (54)122,76 € -

Uperfect Z14-S 14” Kaasaskantav Monitor 2240×1400
● Laos (50)168,29 €

