Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
LG 40U990A-W 40” 5K2K Kumer Monitor
1 030,00 €
Tarne
40 ” | 5120 x 2160 pixels | WUHD | 21:9 | Nano IPS | 5 ms | Curved | Contrast 2000:1 | Maximum refresh rate 120 Hz | Pixel pitch 0.1815 x 0.1815 mm | Built-in speaker(s) Yes | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 40U990A-W |
| Screen curvature rating | 2500R |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Audio input | Yes |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| HDMI | Yes |
| Bluetooth | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Manual | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Laius (ilma aluseta) | 947.4 mm |
| Laius (alusega) | 947.4 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 9.21 kg |
| Kaal (koos alusega) | 14.1 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium |
| Seinale kinnitatav | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| VESA kinnitus | Yes |
| VESA adaptiivse sünkroonimise tugi | No |
| Taustvalgustuse tüüp | Edge-Lit |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 18 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1272 |
| Üksuse kasti laius | 0.53 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.2 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.2 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | Black Stabilizer |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | No |
| Kaabliluku pesa | No |
| Kaablid kaasas | DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, USB Type-C |
| Pöörlev | Yes |
| Kategooria kood | LC3 |
| Värvigamma standard | DCI-P3 |
| RMS nimivõimsus | 10 W |
| Ekraani kuju | Curved |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | Black |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR 600, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 2000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 58 kWh |
| Pakendi tüüp | Box |
| Statiiv kaasas | Yes |
| Sügavus (ilma aluseta) | 106.7 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 419.1 mm |
| Toiteallika tüüp | External |
| Kuva diagonaal | 101.6 cm (40") |
| Päritoluriik | China |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 0.3 W |
| DCI-P3 leviala | 99% |
| Sügavus (alust kasutades) | 259.1 mm |
| Paneeli tüüp | Nano IPS |
| Kõrgus (koos alusega) | 614.7 mm |
| Pikslite kõrgus | 0.1815 x 0.1815 mm |
| Toote netokaal | 14.106 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 40 kWh |
| DisplayPort versioon | 2.1 |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 450 cd/m² |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 101 cm |
| Ekraani värvide arv | 1.06 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 5120 x 2160 pixels |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| HD tüüp | WUHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | 40U990A |
| Mudeli nimi | 40U990A-W |
| Pakendi kõrgus | 419.1 mm |
| USB Type-C ülesvooluportide arv | 4 |
| Pakendi sügavus | 200.7 mm |
| Algne kuvasuhe | 21:9 |
| Reageerimisaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| Pikslite tihedus | 139 ppi |
| LED taustavalgus | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Toiteadapter kaasas | Yes |
| Pakendi laius | 1206.5 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 5 ms |
| Paki kaal | 17.8 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 45 W |
| Pilt pildis | Yes |
| Kõlarite arv | 2 |
| Juhtpult | No |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 1.2 W |
Seotud tooted
-

Arzopa S1 TABLE 15,6” Kaasaskantav Monitor – Õhuke disain
● Laos (1360)79,27 € -

Arzopa A1 15,6” Kaasaskantav Monitor – Klassikaline Full HD
● Laos (59)89,43 € -

Uperfect Ubegin B5 15,6” Kaasaskantav Monitor 1920×1080 60Hz
● Laos (31)79,27 € -
Väljamüüdud 
BlitzWolf BM-ES1 PLUS Monitorivalgusriba – LED
● Laost otsas19,92 € -

Arzopa A1 M 17,3” Kaasaskantav Monitor – Suur ekraan
● Laos (192)122,76 € -

Arzopa Z1FC 16,1” Kaasaskantav Monitor Hõbehall
● Laos (375)118,70 €

