Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
LG 38″ UltraWide mängurimonitor 38GN950P-B
688,80 €
Tarne
38 ” | 3840 x 1600 pixels | UltraWide Quad HD+ | 21:9 | LED | Nano IPS | 1 ms | Flat | Contrast 1000:1 | Maximum refresh rate 160 Hz | Pixel pitch 0.2291 x 0.2291 mm | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 38GN950P-B |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| HDMI | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Manual | Yes |
| EPREL Version Number | 3 |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Laius (ilma aluseta) | 896.4 mm |
| Laius (alusega) | 896.4 mm |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 11 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 7 kg |
| Kaal (koos alusega) | 9.2 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| VESA kinnitus | Yes |
| USB hub versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ühik Arvutatud kaal | 13.2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.147 |
| Üksuse kasti laius | 0.25 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.05 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.56 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | Black Equalizer, DAS Mode |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Kaldenurga vahemik | -5 – 15° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Kaablid kaasas | DisplayPort, HDMI, USB |
| Kategooria kood | LC3 |
| Pinna kõvadus | 3H |
| Värvigamma | 98% |
| Värvigamma standard | DCI-P3 |
| Ekraani kuju | Flat |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | Black |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR 600, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 106 kWh |
| Pakendi tüüp | Box |
| Statiiv kaasas | Yes |
| Sügavus (ilma aluseta) | 111.3 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 394.4 mm |
| Kuva diagonaal | 96.5 cm (38") |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 0.3 W |
| Sügavus (alust kasutades) | 312.2 mm |
| Paneeli tüüp | Nano IPS |
| Kõrgus (koos alusega) | 588.4 mm |
| Pikslite kõrgus | 0.2291 x 0.2291 mm |
| Toote netokaal | 9.2 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 37 kWh |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 450 cd/m² |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 95 cm |
| Ekraani värvide arv | 1.07 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 1600 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Jalavärv | Black |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| HD tüüp | UltraWide Quad HD+ |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Kõrvaklappide väljundid | 1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Valgustatud stend | Yes |
| Mudel | 38GN950P |
| Mudeli nimi | 38GN950P-B |
| Nutikad režiimid | Energy saving |
| Pakendi kõrgus | 551 mm |
| Pakendi sügavus | 255 mm |
| Energiatarve (max) | 140 W |
| Algne kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 160 Hz |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Pakendi laius | 1058 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 1 ms |
| Paki kaal | 13.4 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 70 W |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
Seotud tooted
-

Arzopa A1 GAMUT 15,6” Kaasaskantav Monitor – Full HD
● Laos (410)89,43 € -

Arzopa S1 TABLE 15,6” Kaasaskantav Monitor – Õhuke disain
● Laos (1360)79,27 € -

Uperfect UMax21 21,5” Puutetundlik Kaasaskantav Monitor 120Hz
● Laos (22)267,48 € -

BlitzWolf BW-CML6 Monitorilamp – LED valgustus
● Laos (2)49,59 € -

Uperfect UColor O2 16” 2880×1800 120Hz Kaasaskantav Monitor
● Laos (31)278,05 € -

Arzopa Z1FC 16,1” Kaasaskantav Monitor Hõbehall
● Laos (375)118,70 €

