Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
LG 34” UWQHD kumer OLED monitor
608,90 €
Tarne
34 ” | 3440 x 1440 pixels | Wide Quad HD | 21:9 | OLED | OLED | 1 ms | Curved | Contrast 1500000:1 | Maximum refresh rate 240 Hz | Pixel pitch 0.231 x 0.231 mm | Built-in speaker(s) Yes | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 34GX90SA-W |
| Response time (fast) | 0.03 ms |
| Screen curvature rating | 800R |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| HDMI | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Pivot | Yes |
| EPREL Version Number | 2 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 220 – 240 V |
| Laius (ilma aluseta) | 784.1 mm |
| Laius (alusega) | 784.1 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 6.2 kg |
| Kaal (koos alusega) | 10.4 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| VESA kinnitus | Yes |
| VESA adaptiivse sünkroonimise tugi | Yes |
| USB Type-C allavooluportide arv | |
| USB Type A allavooluportide arv | |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB toiteallikas kuni | 65 W |
| Ühik Arvutatud kaal | 15.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1504058 |
| Üksuse kasti laius | 0.295 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.927 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.55 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | Black Stabiliser |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | No |
| Pöörlev | Yes |
| Kategooria kood | LC3 |
| RMS nimivõimsus | 7 W |
| Ekraani kuju | Curved |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | White |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR 400 True Black, Dynamic Tone Mapping |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1500000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 39 kWh |
| Sügavus (ilma aluseta) | 167.1 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 358.3 mm |
| Toiteallika tüüp | External |
| Kuva diagonaal | 86.4 cm (34") |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 0.5 W |
| DCI-P3 leviala | 98.5% |
| Sügavus (alust kasutades) | 291.8 mm |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Kõrgus (koos alusega) | 580.4 mm |
| Pikslite kõrgus | 0.231 x 0.231 mm |
| Toote netokaal | 9.3 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 32 kWh |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 275 cd/m² |
| Ekraani värvide arv | 1.07 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 3440 x 1440 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| DisplayPort out versioon | 1.4 |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| FPS-i loendur | Yes |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | Wide Quad HD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Valgustatud stend | Yes |
| Mudel | 34GX90SA |
| Mudeli nimi | 34GX90SA-W |
| Algne kuvasuhe | 21:9 |
| Reageerimisaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| Pildi töötlemise tehnoloogia | LG AI Picture |
| Madala sinise valguse tehnoloogia | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | WebOS |
| Reageerimisaeg | 1 ms |
| Kõlarite arv | 2 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Huanuo Üksik 13-30″ Monitori Alus HNCM7
● Laost otsas21,54 € -
Väljamüüdud 
Arzopa A3C Pro 13,3” Kaasaskantav Monitor – Kompaktne
● Laost otsas121,95 € -

Podofo A3503 7” Auto Monitor CarPlay ja Android Auto
● Laos (3)63,41 € -

UTOUR C2M Monitor – Kompaktne ja praktiline
● Laos (9)18,29 € -

Uperfect UStation Delta 15,6” Kaasaskantav Monitor 1920×1080 60Hz
● Laos (19)253,66 € -

Arzopa S1 TABLE 15,6” Kaasaskantav Monitor – Õhuke disain
● Laos (1360)79,27 €

