Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
LG 32” 4K OLED mängurimonitor 32GS95UV-B
738,33 €
Tarne
32 ” | 3840 x 2160 pixels | 4K Ultra HD | 16:9 | OLED | OLED | 0.03 ms | Flat | Contrast 1500000:1 | Maximum refresh rate 240 Hz | Pixel pitch 0.1814 x 0.1814 mm | Built-in speaker(s) Yes | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 32GS95UV-B |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| HDMI | Yes |
| Pivot | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Laius (ilma aluseta) | 714.1 mm |
| Laius (alusega) | 714.1 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 5.6 kg |
| Kaal (koos alusega) | 9.8 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| VESA kinnitus | Yes |
| USB ülesvoolu pordi tüüp | USB Type-A |
| USB Type A allavooluportide arv | |
| USB hub versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ühik Arvutatud kaal | 13.9 |
| Ühik arvutatud maht | 0.09686 |
| Üksuse kasti laius | 0.547 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.97 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.185 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | Black Stabilizer, Crosshair |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Kaablid kaasas | DisplayPort, HDMI, Power, USB Type-A to USB Type-B |
| Pöörlev | Yes |
| Kategooria kood | LC3 |
| Värvi sügavus | 10 bit |
| Värvigamma | 98.5% |
| Värvigamma standard | DCI-P3 |
| RMS nimivõimsus | 7 W |
| Ekraani kuju | Flat |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | Black |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR 400, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1500000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 46 kWh |
| Statiiv kaasas | Yes |
| Sügavus (ilma aluseta) | 65 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 411.8 mm |
| Kuva diagonaal | 81.3 cm (32") |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 0.3 W |
| Sügavus (alust kasutades) | 249.8 mm |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Kõrgus (koos alusega) | 620.9 mm |
| Pikslite kõrgus | 0.1814 x 0.1814 mm |
| Toote netokaal | 9.8 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 26 kWh |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 275 cd/m² |
| Ekraani värvide arv | 1.07 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| DisplayPort out versioon | 1.4 |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| FPS-i loendur | Yes |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Mudel | 32GS95UV-B |
| Mudeli nimi | 32GS95UV-B |
| Pakendi kõrgus | 183 mm |
| Pakendi sügavus | 544 mm |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Ülesvoolu portide arv | 1 |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Toiteadapter kaasas | Yes |
| Pakendi laius | 973 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 0.03 ms |
| Paki kaal | 13.9 kg |
| Kõlarite arv | 2 |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
Seotud tooted
-

Arzopa A1 M 17,3” Kaasaskantav Monitor – Suur ekraan
● Laos (192)122,76 € -
Väljamüüdud 
Uperfect UPi B7 10,1” Kaasaskantav Monitor 1920×1200 60Hz
● Laost otsas139,02 € -

Arzopa Z1FC 16,1” Kaasaskantav Monitor – Lai ekraan
● Laos (145)108,94 € -

Uperfect Z14-S 14” Kaasaskantav Monitor 2240×1400
● Laos (50)168,29 € -
Väljamüüdud 
F700 7” Auto Monitor – Kompaktne ekraan
● Laost otsas297,56 € -

Uperfect Ubegin B5 15,6” Kaasaskantav Monitor 1920×1080 60Hz
● Laos (31)79,27 €

