Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud




A
T
GF
T
GF
LG 27” OLED mängurimonitor 27GX790A-B
515,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
27 ” | 2560 x 1440 pixels | 2K | 16:9 | OLED | WOLED | 0.03 ms | Flat | Maximum refresh rate 480 Hz | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | LG |
|---|---|
| MPN | 27GX790A-B |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Refurbished | No |
| Audio input | No |
| Audio output | No |
| DVI port | No |
| HDMI | Yes |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | No |
| Bluetooth | No |
| Ethernet LAN | No |
| Wi-Fi | No |
| Wi-Fi Direct | No |
| Pivot | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Installation CD | No |
| Manual | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 11 cm |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Seinale kinnitatav | Yes |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Helikaabli pikkus | 1.8 m |
| VESA kinnitus | Yes |
| VESA adaptiivse sünkroonimise tugi | Yes |
| USB ülesvoolu pordi tüüp | USB Type-B |
| USB puutetundlik port | No |
| USB toiteallikas (USB PD) | No |
| USB hub versioon | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ühik Arvutatud kaal | 12.75 |
| Ühik arvutatud maht | 0.078228 |
| Üksuse kasti laius | 0.53 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.82 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.18 |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud KVM-lüliti | No |
| Sisseehitatud mikrofon | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Kaldenurga vahemik | -5 – 15° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabli haldus | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Pöörlev | Yes |
| Pöörlev käsi | Yes |
| Pöördenurga vahemik | -30 – 30° |
| Kategooria kood | LC3 |
| Kaasas puutepliiats | No |
| Madal sisendi viivitus | Yes |
| Ekraani kuju | Flat |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | Black |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 30 kWh |
| Statiiv kaasas | Yes |
| Kuva diagonaal | 68.6 cm (27") |
| Komplektis kaugjuhtimispuldi patareid | No |
| Eemaldatav alus | Yes |
| Valimispunkt | No |
| Paneeli tüüp | WOLED |
| HDMI kaabli pikkus | 1.8 m |
| Toote netokaal | 9.3 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 25 kWh |
| DisplayPort versioon | 2.1 |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 275 cd/m² |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1440 pixels |
| Ekraani pind | Gloss |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| DisplayPorti kaabli pikkus | 1.8 m |
| DisplayPorti väljalaskekogus | 1 |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Jalavärv | Black |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| FPS-i loendur | Yes |
| Raamita disain | Yes |
| Esipaneeli värv | Black |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | 2K |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1a |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3.5 mm |
| Kõrvaklappide väljundid | 1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| USB Type B ülesvooluportide arv | 1 |
| Mudel | 27GX790A |
| Mudeli nimi | 27GX790A-B |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Reageerimisaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| Pikslite tihedus | 111 ppi |
| Madala sinise valguse tehnoloogia | Yes |
| Mikrofon sees | No |
| Maksimaalne värskendussagedus | 480 Hz |
| Ülesvoolu portide arv | 1 |
| Ekraanimenüü (OSD) | Yes |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Toiteadapter kaasas | Yes |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 0.03 ms |
| Kruvid kaasas | Yes |
| Päikesekaitse kaasas | No |
| Kohalik hämardus | Yes |
| Pogo gender adapter on kaasas | No |
| Heli peegeldamine | No |
| Toitekaabli pikkus | 1.8 m |
| Varju juhtimine | No |
| Pilt pildis | Yes |
| Juhtpult | No |
| PC heli sisend | No |
| Kruvide arv | 4 |
Seotud tooted
-

Uperfect Z14-S 14” Kaasaskantav Monitor 2240×1400
● Laos (50)168,29 € -

Arzopa A1 15,6” Kaasaskantav Monitor – Klassikaline Full HD
● Laos (59)89,43 € -

Arzopa A1T 15,6” Kaasaskantav Monitor – Full HD 1080p
● Laos (54)122,76 € -

Arzopa S1 TABLE 15,6” Kaasaskantav Monitor – Õhuke disain
● Laos (1360)79,27 € -

UTOUR C2M Monitor – Kompaktne ja praktiline
● Laos (9)18,29 € -

Arzopa A1 M 17,3” Kaasaskantav Monitor – Suur ekraan
● Laos (192)122,76 €

