Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-27%


Lexar NQ790 4TB NVMe SSD
476,36 € Algne hind oli: 476,36 €.350,00 €Current price is: 350,00 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (50)
Tootekood: 1422208
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series NQ790 | 4000 GB | M.2 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | 1.4 | Component for PC | M.2 SSD size 2280 (22 x 80 mm) | Write speed 6000 MB/s | Read speed 7000 MB/s | Mean time between failures (MTBF) 1500000 h | 2400xTBW rating | Weight 6 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | LEXAR |
|---|---|
| MPN | LNQ790X004T-RNNNG |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 1.4 |
| Operating shock | 1500 G |
| SSD series | NQ790 |
| Kirjutamise kiirus | 6000 MB/s |
| Laius | 80 mm |
| Kaal | 6 g |
| Vibratsioonikindlus | 20 G |
| Kokkuvõte | Lexar NQ790. SSD capacity: 4 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 7000 MB/s, Write speed: 6000 MB/s, Component for: PC |
| Ühikud saatekasti kohta | 10 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.061 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003816 |
| Üksuse kasti laius | 0.11 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.165 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| TBW reiting | 2400 |
| Kategooria kood | SSU |
| Komponenti jaoks | PC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lugemiskiirus | 7000 MB/s |
| Sügavus | 22 mm |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Kõrgus | 2.45 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | LNQ790X004T-RNNNG |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 800000 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D NAND |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 1500000 h |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 600000 IOPS |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
Seotud tooted
-

Gembird M.2 SSD adapter PCIe
● Laos (20)4,30 € -

Mini PC GMKtec G3S Intel N95 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 PRO
● Laos (7)337,40 € -
-12% 
Axagon SSD adapter NVMe / SATA M.2
● Laos (13)7,50 €Algne hind oli: 7,50 €.6,63 €Current price is: 6,63 €. -
-13% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 10mm
● Laos (7)3,15 €Algne hind oli: 3,15 €.2,73 €Current price is: 2,73 €. -
Väljamüüdud 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ → 3.5″
● Laost otsas2,42 € -
-8% 
Axagon PCIe M.2/NVMe adapter koos jahutusega PCEM2-XS
● Laos (16)9,68 €Algne hind oli: 9,68 €.8,92 €Current price is: 8,92 €.