Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Lexar NM990 4TB NVMe SSD
499,94 € Algne hind oli: 499,94 €.390,00 €Current price is: 390,00 €.
Tarne
SSD series NM990 | 4000 GB | M.2 | PCI Express 5.0 | NVMe Yes | Component for PC/Notebook/Game console | M.2 SSD size 2280 (22 x 80 mm) | Write speed 11000 MB/s | Read speed 14000 MB/s | Mean time between failures (MTBF) 1500000 h | 3000xTBW rating | Weight 6 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | LEXAR |
|---|---|
| MPN | LNM990X004T-RNNNG |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Yes |
| Operating shock | 1500 G |
| SSD series | NM990 |
| Kirjutamise kiirus | 11000 MB/s |
| Laius | 80 mm |
| Kaal | 6 g |
| Kokkuvõte | Lexar NM990. SSD capacity: 4 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 14000 MB/s, Write speed: 11000 MB/s, Component for: PC/Notebook/Game console |
| Ühikud saatekasti kohta | 10 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.061 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003935 |
| Üksuse kasti laius | 0.015 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.14 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.11 |
| TBW reiting | 3000 |
| Kategooria kood | SSU |
| Komponenti jaoks | PC/Notebook/Game console |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lugemiskiirus | 14000 MB/s |
| Sügavus | 22 mm |
| PCI Expressi liidese andmerajad | x4 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Riistvaraline krüptimine | No |
| Kõrgus | 2.45 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | LNM990X004T-RNNNG |
| Töövibratsioon | 20 G |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 2000000 IOPS |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 1500000 h |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 1500000 IOPS |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
Seotud tooted
-
-7% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ hall
● Laos (8)2,18 €Algne hind oli: 2,18 €.2,03 €Current price is: 2,03 €. -
-12% 
Axagon SSD adapter 2.5″
● Laos (3)6,66 €Algne hind oli: 6,66 €.5,89 €Current price is: 5,89 €. -
-13% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 10mm
● Laos (7)3,15 €Algne hind oli: 3,15 €.2,73 €Current price is: 2,73 €. -
Väljamüüdud 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 6mm
● Laost otsas2,90 €Algne hind oli: 2,90 €.2,57 €Current price is: 2,57 €. -
-12% 
Axagon SSD adapter NVMe / SATA M.2
● Laos (13)7,50 €Algne hind oli: 7,50 €.6,63 €Current price is: 6,63 €. -
Väljamüüdud 
Gembird M.2 SSD korpus USB3
● Laost otsas7,77 €