Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-29%


Lexar NM790 4TB NVMe SSD
481,08 € Algne hind oli: 481,08 €.340,00 €Current price is: 340,00 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (30)
Tootekood: 1398601
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series NM790 | 4000 GB | M.2 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | 1.4 | Component for PC/Game console | M.2 SSD size 2280 (22 x 80 mm) | Write speed 6500 MB/s | Read speed 7400 MB/s | Mean time between failures (MTBF) 1500000 h | 3000xTBW rating | Weight 6 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | LEXAR |
|---|---|
| MPN | LNM790X004T-RNNNG |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 1.4 |
| Operating shock | 1500 G |
| SSD series | NM790 |
| Kirjutamise kiirus | 6500 MB/s |
| Laius | 22 mm |
| Kaal | 6 g |
| Kokkuvõte | Lexar NM790. SSD capacity: 4 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 7400 MB/s, Write speed: 6500 MB/s, Component for: PC/Game console |
| Ühikud saatekasti kohta | 10 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.06 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0004089 |
| Üksuse kasti laius | 0.11 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.165 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | SLC Caching |
| TBW reiting | 3000 |
| Kategooria kood | SSU |
| Ühilduvad tooted | PlayStation 5 |
| Komponenti jaoks | PC/Game console |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lugemiskiirus | 7400 MB/s |
| Sügavus | 80 mm |
| PCI Expressi liidese andmerajad | x4 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Riistvaraline krüptimine | No |
| Kõrgus | 2.45 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | LNM790X004T-RNNNG |
| Töövibratsioon | 20 G |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 1500000 h |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 6mm
● Laost otsas2,90 €Algne hind oli: 2,90 €.2,57 €Current price is: 2,57 €. -
Väljamüüdud 
Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD12
● Laost otsas8,47 € -

Axagon M.2 SSD jahuti 2280 3mm
● Laos (20)2,66 € -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280
● Laos (16)8,95 €Algne hind oli: 8,95 €.7,92 €Current price is: 7,92 €. -
-12% 
Axagon SSD adapter 2.5″
● Laos (3)6,66 €Algne hind oli: 6,66 €.5,89 €Current price is: 5,89 €. -
Väljamüüdud 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ → 3.5″
● Laost otsas2,42 €