Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Lexar Ares RGB 32GB DDR5-6400 mälukomplekt valge
400,91 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
DDR5 | 32 GB | 6400 MHz | CL 32 | 1.4 V | 288-pin DIMM | ECC Yes
| Brand | LEXAR |
|---|---|
| MPN | LD5EU016G-R6400GDWA |
| ECC | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| Laius | 140 mm |
| Taustavalgus | Yes |
| Taustavalguse värv | Multicolour |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.182 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0004743/0.0004752 |
| Üksuse kasti laius | 0.15 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.16 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| CAS-i latentsus | 32 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -55 – 100 °C |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Sügavus | 7.9 mm |
| Kõrgus | 43.3 mm |
| Mälu pinge | 1.4 V |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Mälu kella kiirus | 6400 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Darkflash DY470 arvutikorpus (valge)
● Laos (6)85,37 € -

Darkflash LEO arvutikorpus (must)
● Laos (289)23,58 € -

Darkflash A290 arvutikorpus (valge)
● Laos (191)23,58 € -

Cooler Master MasterBox 600 Lite arvutikorpus (must)
● Laos (7)42,68 € -

Darkflash B351 arvutikorpus
● Laos (209)19,92 € -
Väljamüüdud 
Darkflash DQX90 arvutikorpus (must)
● Laost otsas126,02 €