Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Lexar 32GB DDR5-6000 RGB mälukomplekt
405,62 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (30)
DDR5 | 32 GB | 6000 MHz | CL 38 | 1.35 V | 288-pin DIMM
| Brand | LEXAR |
|---|---|
| MPN | LD5U16G60C38LG-RGD |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| On-Die ECC | Yes |
| Laius | 138.3 mm |
| AMD laiendatud profiilid ülekiirendamiseks (EXPO) | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00024 |
| Üksuse kasti laius | 0.16 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.15 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| CAS-i latentsus | 38 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -55 – 100 °C |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Sügavus | 40.8 mm |
| Kõrgus | 7.6 mm |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Mudel | LD5U16G60C38LG-RGD |
| Mälu kella kiirus | 6000 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Cooler Master CMP 520L arvutikorpus (must)
● Laos (28)43,50 € -

Darkflash DS900 AIR arvutikorpus (must)
● Laos (59)45,53 € -
Väljamüüdud 
Darkflash DS900 arvutikorpus (valge)
● Laost otsas49,59 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Water Square 5 arvutikorpus (must)
● Laost otsas29,19 € -

Darkflash LEO arvutikorpus (must)
● Laos (289)23,58 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Q15 arvutikorpus
● Laost otsas19,51 €