Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Lexar 32GB DDR5-6000 RGB CL28 mälukomplekt
490,51 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
DDR5 | 32 GB | CL 28 | 1.4 V | 288-pin DIMM
| Brand | LEXAR |
|---|---|
| MPN | LD5U16G60C28BR-RGD |
| ECC | No |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes, 3.0 |
| Laius | 138.7 mm |
| AMD laiendatud profiilid ülekiirendamiseks (EXPO) | Yes |
| Taustavalgus | Yes |
| Taustavalguse värv | RGB |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.22 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00036 |
| Üksuse kasti laius | 0.15 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.16 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.015 |
| CAS-i latentsus | 28 |
| Kategooria kood | MEM |
| Komponenti jaoks | PC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -55 – 100 °C |
| Toote värv | Black |
| Jahutustüüp | Heatsink |
| Sügavus | 47.5 mm |
| Kõrgus | 8 mm |
| Mälu pinge | 1.4 V |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Mudel | LD5U16G60C26BR-RGD |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälu andmeedastuskiirus | 6000 MT/s |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Darkflash A290 arvutikorpus (valge)
● Laos (191)23,58 € -

Darkflash DK210 Graffiti arvutikorpus (must)
● Laos (11)35,37 € -
Väljamüüdud 
Darkflash C285 arvutikorpus (must)
● Laost otsas47,56 € -
Väljamüüdud 
Darkflash Water Square 5 arvutikorpus (must)
● Laost otsas29,19 € -

Cooler Master CMP 520L arvutikorpus (must)
● Laos (28)43,50 € -

Cooler Master MasterBox 600 Lite arvutikorpus (must)
● Laos (7)42,68 €