Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Lenovo LOQ 15 sülearvuti Ryzen 7 16GB 512GB RTX 4050 hall
645,00 €
Tarne
Model Armor 28 Ultra Thermal | Colour Black | Storage 1000 GB | RAM 16 GB | Screen 6.67 ” | Flat | 1080 x 2400 pixels | CPU 9300+ | Network 5G | SIM card NanoSIM | Wi-Fi Wi-Fi 7 (802.11be) | Bluetooth Yes | OS Android 14 | Battery capacity 10600 mAh | IP IP68, IP69K | USB-C charging power 120 W | Weight 450 g | AC adapter included Yes | Weight 0.45 kg
| Brand | ULEFONE |
|---|---|
| MPN | 28ULTRA TV BLACK |
| RAM type | LPDDR5X |
| Second display | Yes |
| Second display maximum brightness | 600 cd/m² |
| Second display refresh rate | 60 Hz |
| Second display resolution | 340 x 340 pixels |
| Second display type | AMOLED |
| Rear camera sensor size | 1" |
| Self-timer | Yes |
| 3G standards | WCDMA |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standard | Sub6 NR |
| Bluetooth | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| SIM card capability | Dual SIM |
| BeiDou | Yes |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| NavIC | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| Pedometer | Yes |
| Manual | Yes |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Kiirendusmõõtur | Yes |
| Juhtmeta laadimisvõimsus | 50 W |
| Juhtmeta laadimine | Yes |
| Laius | 83.6 mm |
| Wi-Fi standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Kaal | 450 g |
| Veekindel kuni | 2 m |
| Ümbritseva valguse andur | Yes |
| Garantiikaart | Yes |
| Helitugevuse reguleerimine | Buttons |
| Toetatud on LTE-kõne (VoLTE) | Yes |
| Toetatud helivormingud | AAC, AMR, FLAC, M4A, Mid, MKA, MP2, MP3, OGG |
| Videosalvestusrežiimid | 480p, 720p, 1080p, 2160p, 4320p |
| Toetatud videovormingud | 3GP, MKV, MOV, MP4 |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB Type-C nõutav laadimisvõimsus (max) | 10 W, 120 W |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB-pistiku tüüp | USB Type-C |
| Aku mahutavus | 10600 mAh |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.98 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00198 |
| Üksuse kasti laius | 0.11 |
| Aku tehnoloogia | Lithium Polymer (LiPo) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.2 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.09 |
| Bluetooth versioon | 5.4 |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Kolmanda tagakaamera eraldusvõime (numbriline) | 50 MP |
| Kolmanda tagakaamera vaatevälja (FOV) nurk | 117.3° |
| Kolmanda tagakaamera ava number | 2.2 |
| Kaablid kaasas | USB Type-C to USB Type-C |
| Termofotokaamera eraldusvõime | 640 x 512 pixels |
| Termokaamera | Yes |
| Kaamera laia dünaamilise ulatuse (HDR) režiim | Yes |
| Temperatuuri mõõtmise vahemik | -20 – 550 °C |
| Kõneaeg | 58 h |
| Kategooria kood | MPH |
| Sertifitseerimine | MIL-STD-810H |
| Värvi nimi | Epic Black |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Tellimuse tüüp | No subscription |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Black |
| Ooteaeg | 567 h |
| Kaitsefunktsioonid | Cold resistant, Dust resistant, Splash proof, Water resistant |
| Sügavus | 19.4 mm |
| Toetatud dokumendivormingud | HTML, TXT |
| Kuva diagonaal | 16.9 cm (6.67") |
| Positsiooni asukoht | Yes |
| Keelte tugi | Multi |
| SIM kaardi tüüp | NanoSIM |
| Andmevõrk | CDMA, GSM |
| Esikaamera ava number | 2.45 |
| Paneeli tüüp | AMOLED |
| Neuraalne protsessorüksus (NPU) | MediaTek NPU 790 |
| Tõhusad südamikud | 4 |
| Aegluubis režiim | Yes |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Toote netokaal | 0.45 |
| Ekraani heledus | 2200 cd/m² |
| Esikaamera eraldusvõime (numbriline) | 50 MP |
| Ekraani klaasi tüüp | Corning Glass |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 pixels |
| Elektrooniline kompass | Yes |
| Toetatud pildivormingud | BMP, JPEG, PNG |
| Näotuvastus | Yes |
| Kiirlaadimine | Yes |
| Sõrmejäljekindel | Yes |
| Vormitegur | Bar |
| Esikaamera vaatevälja (FOV) nurk | 80.4° |
| Esikaamera objektiivi elemendid | 5-element lens |
| Esikaamera piksli suurus | 0.64 µm |
| Esikaamera tüüp | Single camera |
| Geomagnetiline andur | Yes |
| Gorilla Glassi versioon | Gorilla Glass Victus |
| Graafikakaart | Immortalis-G720 |
| Gravitatsiooniandur | Yes |
| Güroskoop | Yes |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3.5 mm |
| Kõrgus | 174.2 mm |
| Tagumise kaamera tüüp | Triple camera |
| Mudeli nimi | Armor 28 Ultra Thermal |
| Juhendi keeled | Multi |
| Fotoefektid | Mirror |
| Algne kuvasuhe | 20:9 |
| Rõhuandur | Yes |
| Teise ekraani diagonaal | 2.64 cm (1.04") |
| Pikslite tihedus | 395 ppi |
| Tagakaamera objektiivi elemendid | 8-element lens |
| Mobiilsidevõrgu loomine | 5G |
| Öörežiim | Yes |
| Maksimaalne kaadrisagedus | 60 fps |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 2 TB |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Protsessori perekond | MediaTek Dimensity |
| Lähedusandur | Yes |
| RAM-i maht | 16 GB |
| Ekraani kaitsekile | Yes |
| Teise tagakaamera eraldusvõime (numbriline) | 64 MP |
| Portreerežiim | Yes |
| Oleofoobne kate | Yes |
| Teise tagakaamera ava number | |
| Operatsioonisüsteem installitud | Android 14 |
| Protsessori mudel | 9300+ |
| Tagumine kaamera välklamp | Yes |
| Tagakaamera eraldusvõime | 6144 x 8192 pixels |
| Panoraam | Yes |
| Protsessori arhitektuur | ARM Cortex-X4+Cortex-A720 |
| Tagumise kaamera piksli suurus | 1.6 µm |
| Teine ekraan Gorilla Glassi versiooniga | Gorilla Glass Victus |
| Mikrofonide arv | 1 |
| Eemaldatav aku | No |
| Tagumise kaamera ava number | 1.9 |
| Protsessori võimendussagedus | 3.4 GHz |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Jõudlussüdamikud | 4 |
| Tagumise kaamera vaatevälja (FOV) nurk | 85.1° |
| Sisemine mälumaht | 1 TB |
| Infrapunaandur | Yes |
| Platvorm | Android |
| Tagumise kaamera eraldusvõime (numbriline) | 50 MP |
Seotud tooted
-
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli must alumiinium STND-LAB
● Laos (5)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €. -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Quick Lift must I-Spire 17″ 8212001
● Laost otsas13,81 €Algne hind oli: 13,81 €.11,05 €Current price is: 11,05 €. -

Gembird reguleeritav sülearvuti alus hõbedane NBS-D1-02
● Laos (30)18,43 € -
-6% 
Axagon sülearvuti alus 10-16 tolli metall STND-L
● Laos (8)15,97 €Algne hind oli: 15,97 €.14,98 €Current price is: 14,98 €. -
Väljamüüdud 
Gembird sülearvuti alus hõbedane NBS-D1-01
● Laost otsas12,82 € -
-12% 
R-Go Tools sülearvuti alus Basic hõbedane RGORIBASI
● Laos (4)24,35 €Algne hind oli: 24,35 €.21,42 €Current price is: 21,42 €.