Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Lenovo LOQ 15.6″ sülearvuti Core i7 32GB 1TB RTX 5060 hall
1 033,00 €
Tarne
LOQ | 15IRX10 | Intel® Core™ i7 | i7-13650HX | 15.6 ” | 1920 x 1080 pixels | IPS | Laptop | Colour Grey | RAM 32 GB | DDR5-SDRAM | Discrete graphiscs Yes | NVIDIA GeForce RTX 5060 | 8 GB | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model Intel® UHD Graphics | Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | Weight 2.4 kg
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| MPN | 83JE006FRM |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.6 GHz |
| NVMe | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 100/1000 |
| WWAN | Not installed |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 170 W |
| Laius | 359.9 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kaal | 2.4 kg |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| Heli kiip | Realtek ALC3287 |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 1 |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 3 |
| Aku mahutavus | 60 Wh |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.61 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01538 |
| Üksuse kasti laius | 0.085 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.54 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.335 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Bluetooth versioon | 5.2 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 1 TB |
| SSD kogumaht | 1 TB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | No |
| Kategooria kood | NB |
| Sertifitseerimine | RoHS |
| Värvigamma | 100% |
| Värvi nimi | Luna Grey |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| Klaviatuuri taustvalgustusega värv | White |
| Toote värv | Grey |
| Sügavus | 258.7 mm |
| Kuva diagonaal | 39.6 cm (15.6") |
| Kõlari võimsus | 2 W |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Neuraalne protsessorüksus (NPU) | No |
| Tõhusad südamikud | 8 |
| Diskreetne graafikakaart | Yes |
| Sõrmejäljelugeja | No |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Esikaamera eraldusvõime (numbriline) | 5 MP |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 1 TB |
| Vormitegur | Clamshell |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus (ees) | 2.19 cm |
| Kõrgus (taga) | 2.39 cm |
| Korpuse materjal | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS),Polycarbonate (PC) |
| Protsessori vahemälu | 24 MB |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Mudeli nimi | 15IRX10 |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote tüüp | Laptop |
| Protsessori baasvõimsus | 55 W |
| LED taustavalgus | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Mälu paigutus (pesad x suurus) | 2 x 16 |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 157 W |
| Operatsioonisüsteem installitud | No |
| Mälu kella kiirus | 4800 MHz |
| Protsessori mudel | i7-13650HX |
| graafikakaardi tootja GPU | Intel |
| Emaplaadi kiibistik | Intel HM770 |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | LOQ |
| Etherneti LAN-pordid (RJ-45) | 1 |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | Intel® UHD Graphics |
| Graafikakaardi mudel | Intel® UHD Graphics |
| Protsessori võimendussagedus | 4.9 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori generatsioon | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Jõudluspõhine maksimaalne turbosagedus | 4.9 GHz |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Jõudlussüdamikud | 6 |
| Protsessori niidid | 20 |
| Siseminemälu | 32 GB |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| RGB värviruum | sRGB |
| Mälu vormitegur | SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-
-13% 
R-Go Tools sülearvuti alus Steel Travel must RGOSC015BL
● Laos (3)21,04 €Algne hind oli: 21,04 €.18,27 €Current price is: 18,27 €. -

Orico sülearvuti alus MA15-GY-BP-IP (hall)
● Laos (119)8,13 € -
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli hall alumiinium STND-LAG
● Laos (7)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €. -

Neomounts sülearvuti alus NSLS010 11-17 tolli
● Laos (5)23,50 € -

Neomounts sülearvuti alus NSLS085GREY 10-17 tolli
● Laos (50)25,87 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Designer Suites must 8038401
● Laost otsas20,71 €