Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Lenovo IdeaPad Slim 5 16 sülearvuti Core i5 16GB 1TB sinine
508,00 €
Tarne
IdeaPad | Slim 5 16IRH10 | Intel® Core™ i5 | i5-13420H | 16 ” | 1920 x 1200 pixels | IPS | Laptop | Colour Blue | Market positioning Everyday | RAM 16 GB | DDR5-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model Intel® UHD Graphics | Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | Keyboard language English | Weight 1.81 kg
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| MPN | 83HS0035RM |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.4 GHz |
| NVMe | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| WWAN | Not installed |
| Intel® Evo™ Platform Verified | No |
| Windows Hello | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sagedus | 50/60 |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sisendpinge | 100 – 240 |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 65 W |
| Laius | 356.5 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kaal | 1.81 kg |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB-une-ja-laadimise funktsioon | Yes |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2 |
| Aku mahutavus | 50 Wh |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.61 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01208 |
| Üksuse kasti laius | 0.08 |
| Aku tehnoloogia | Lithium Polymer (LiPo) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.495 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.305 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Bluetooth versioon | 5.2 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 1 TB |
| SSD kogumaht | 1 TB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | NB |
| Sertifitseerimine | ErP Lot 6/26 TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) TÜV Rheinland Flicker Free MIL-STD-810H |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR/EPEAT Gold |
| Värvigamma | 45% |
| Värvi nimi | Cosmic Blue |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Säilitustemperatuur (T-T) | 5 – 43 |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | No |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS/HDD/User |
| Toote värv | Blue |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1200:1 |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 250.6 mm |
| Kuva diagonaal | 40.6 cm (16") |
| Esikaamera | Yes |
| Kirjeldus | No OS Intel Core i5-13420H (12MB Cache) 40.6 cm (16") WUXGA 1920 x 1200 IPS 16GB (5600MHz) DDR5-SDRAM (2 x 8) & 1000GB SSD |
| Kõlari võimsus | 2 W |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Tõhusad südamikud | 4 |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Sõrmejäljelugeja | No |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 1 TB |
| Kiirlaadimine | Yes |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | Full HD |
| Esikaamera eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 1.4b |
| Kõrgus | 16.9 mm |
| Korpuse materjal | Aluminium |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Klaviatuuri keel | English |
| Töötemperatuur (T-T) | 5 – 35 |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Paroolikaitse | Yes |
| Mudeli nimi | Slim 5 16IRH10 |
| Algne kuvasuhe | 16:10 |
| Toote tüüp | Laptop |
| Infrared (IR) kaamera | Yes |
| Protsessori baasvõimsus | 45 W |
| LED taustavalgus | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Maksimaalne tarnekõrgus | 3048 m |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Mälu paigutus (pesad x suurus) | 2 x 8 |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Turu positsioneerimine | Everyday |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 115 W |
| Operatsioonisüsteem installitud | No |
| Mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Protsessori mudel | i5-13420H |
| graafikakaardi tootja GPU | Intel |
| Emaplaadi kiibistik | Intel SoC |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | IdeaPad |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | Intel® UHD Graphics |
| Graafikakaardi mudel | Intel® UHD Graphics |
| Protsessori võimendussagedus | 4.6 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori generatsioon | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Jõudluspõhine maksimaalne turbosagedus | 4.6 GHz |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| M.2 SSD suurus | 2242 (22 x 42 mm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Jõudlussüdamikud | 4 |
| Protsessori niidid | 12 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| RGB värviruum | NTSC |
| Mälu vormitegur | SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-

Gembird reguleeritav sülearvuti alus hõbedane NBS-D1-02
● Laos (30)18,43 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Designer Suites must 8038401
● Laost otsas20,71 € -

Neomounts sülearvuti alus NSLS010 11-17 tolli
● Laos (5)23,50 € -

Neomounts sülearvuti alus NSLS085GREY 10-17 tolli
● Laos (50)25,87 € -
Väljamüüdud 
Gembird kokkupandav sülearvuti alus space grey NBS-D1-04
● Laost otsas9,28 € -
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli hall alumiinium STND-LAG
● Laos (7)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €.