Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Lenovo IdeaPad Slim 3 Ryzen 7 / 16GB / 1TB sülearvuti (Grey)
456,00 €
Tarne
IdeaPad | Slim 3 15ARP10 | AMD Ryzen™ 7 | 7735HS | 15.3 ” | 1920 x 1200 pixels | IPS | Laptop | Colour Grey | RAM 16 GB | DDR5-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model AMD Radeon 680M | Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | Weight 1.59 kg
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| MPN | 83K7002QRM |
| NVMe | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| WWAN | Not installed |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 65 W |
| Laius | 343.4 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kaal | 1.59 kg |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2, 1 |
| Aku mahutavus | 50 Wh |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.43 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00987 |
| Üksuse kasti laius | 0.07 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.47 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.3 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 1 TB |
| SSD kogumaht | 1 TB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | NB |
| Sertifitseerimine | RoHS |
| Värvigamma | 45% |
| Värvi nimi | Luna Grey |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Ühilduvad mälukaardid | SD |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | No |
| Toote värv | Grey |
| Sügavus | 239.5 mm |
| Kuva diagonaal | 38.9 cm (15.3") |
| Esikaamera | Yes |
| Kõlari võimsus | 2 W |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Sõrmejäljelugeja | No |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 1 TB |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| Esikaamera eraldusvõime | 1280 x 720 |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 1.4 |
| Kõrgus (ees) | 1.69 cm |
| Kõrgus (taga) | 1.79 cm |
| Korpuse materjal | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS),Aluminium,Polycarbonate (PC) |
| Protsessori sagedus | 3.2 GHz |
| Protsessori vahemälu | 16 MB |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Mudeli nimi | Slim 3 15ARP10 |
| Algne kuvasuhe | 16:10 |
| Toote tüüp | Laptop |
| Protsessori baasvõimsus | 35 W |
| LED taustavalgus | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 7 |
| Protsessori tootja | AMD |
| Mälu paigutus (pesad x suurus) | 1 x 8 |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 24 GB |
| Operatsioonisüsteem installitud | No |
| Mälu kella kiirus | 4800 MHz |
| Protsessori mudel | 7735HS |
| graafikakaardi tootja GPU | AMD |
| Emaplaadi kiibistik | AMD SoC |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | IdeaPad |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | AMD Radeon |
| Graafikakaardi mudel | AMD Radeon 680M |
| Protsessori võimendussagedus | 4.75 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Protsessori generatsioon | AMD Ryzen 7000 Series |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Protsessori niidid | 16 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Mälupesad | 1x SO-DIMM |
| RGB värviruum | NTSC |
| Mälu vormitegur | On-board + SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Designer Suites must 8038401
● Laost otsas20,71 € -

R-Go Tools sülearvuti alus Treepod RGOTPW
● Laos (30)24,72 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Suites Plus 8036701
● Laost otsas29,88 €Algne hind oli: 29,88 €.20,02 €Current price is: 20,02 €. -

Gembird pööratav sülearvuti alus space grey NBS-DR1-01
● Laos (50)11,30 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvutihoidja VESA 8044101
● Laost otsas20,38 € -
Väljamüüdud 
R-Go Tools sülearvuti alus Steel Office must RGOSC020BL
● Laost otsas21,04 €Algne hind oli: 21,04 €.19,18 €Current price is: 19,18 €.