Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Lenovo IdeaPad Slim 3 Ryzen 5 / 16GB / 512GB sülearvuti (Blue)
452,00 €
Tarne
IdeaPad | AMD Ryzen™ 5 | 7533HS | 15.3 ” | 1920 x 1200 pixels | IPS | Laptop | Colour Blue | RAM 16 GB | DDR5-SDRAM | Not available | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model AMD Radeon 660M | Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | Keyboard language English | OS installed Windows 11 Home | Weight 1.63 kg
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| MPN | 83K70049PB |
| L2 cache | 3 MB |
| L3 cache | 16 MB |
| NVMe | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| WWAN | Not installed |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sagedus | 50/60 Hz |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sisendpinge | 100 – 240 V |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 65 W |
| Laius | 343.4 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kaal | 1.63 kg |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Antenni tüüp | 2×2 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2, 1 |
| Aku mahutavus | 60 Wh |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.54 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0100345 |
| Üksuse kasti laius | 0.07 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.47 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.305 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Proovitarkvara | Office |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| SSD kogumaht | 512 GB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Komplekti kuuluv tarkvara | Office Trial |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kategooria kood | NB |
| Sertifitseerimine | ErP Lot 6/26 MIL-STD-810H TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Värvigamma | 45% |
| Värvi nimi | Cosmic Blue |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Ühilduvad mälukaardid | SD |
| Säilitustemperatuur (T-T) | 5 – 43 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS, HDD, Power on |
| Toote värv | Blue |
| Pidev video taasesitusaeg | 17.5 h |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1200:1 |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 239.5 mm |
| Kuva diagonaal | 38.9 cm (15.3") |
| Esikaamera | Yes |
| Kirjeldus | Windows 11 Home 64-bitAMD Ryzen 5 7533HS (3.3GHz)38.9 cm (15.3") WUXGA 1920 x 1200 IPS16GB (4800MHz) DDR5-SDRAM (1 x 8) & 512GB SSD |
| Kõlari võimsus | 2 W |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Sõrmejäljelugeja | No |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | Not available |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 pixels |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| Kiirlaadimine | Yes |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| Esikaamera eraldusvõime | 1280 x 720 pixels |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 1.4 |
| Kõrgus (ees) | 1.79 cm |
| Kõrgus (taga) | 1.89 cm |
| Korpuse materjal | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| Protsessori sagedus | 3.3 GHz |
| Klaviatuuri keel | English |
| Töötemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Paroolikaitse | Yes |
| Algne kuvasuhe | 16:10 |
| Toote tüüp | Laptop |
| Protsessori baasvõimsus | 35 W |
| LED taustavalgus | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Maksimaalne tarnekõrgus | 3048 m |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori tootja | AMD |
| Mälu paigutus (pesad x suurus) | 1 x 8 GB |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 24 GB |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Mälu kella kiirus | 4800 MHz |
| Protsessori mudel | 7533HS |
| graafikakaardi tootja GPU | AMD |
| Emaplaadi kiibistik | AMD SoC |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| Operatsioonisüsteemi keel | Polish |
| NB Perekonnanimi | IdeaPad |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | AMD Radeon |
| Graafikakaardi mudel | AMD Radeon 660M |
| Protsessori võimendussagedus | 4.4 GHz |
| Protsessori generatsioon | AMD Ryzen 7000 Series |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| M.2 SSD suurus | 2242 (22 x 42 mm) |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Copilot võti | Yes |
| Protsessori niidid | 12 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Mälupesad | 1x SO-DIMM |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Mälukanalid | Dual-channel |
| RGB värviruum | NTSC |
| Mälu vormitegur | On-board + SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-
-14% 
Axagon sülearvuti alus 10-17.3 tolli hall alumiinium STND-LAG
● Laos (7)16,25 €Algne hind oli: 16,25 €.13,91 €Current price is: 13,91 €. -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus I-Spire valge 9311202
● Laost otsas19,37 € -

Fellowes sülearvuti alus Quick Lift valge I-Spire 17″ 8210101
● Laos (4)13,81 € -

Orico sülearvuti alus MA15-GY-BP-IP (hall)
● Laos (119)8,13 € -

Lindy kokkupandav sülearvuti alus 20916
● Laos (4)16,77 € -
-6% 
Axagon sülearvuti alus 10-16 tolli metall STND-L
● Laos (8)15,97 €Algne hind oli: 15,97 €.14,98 €Current price is: 14,98 €.